Powiększenie

Wczytuję mapę...

Adres
Nowy Swiat 27
Warszawa
Poland


W połowie marca 2012 w Warszawie zadebiutuje polska edycja Red Bull Music Academy Bass Camp – kilkudniowy cykl warsztatów, imprez i koncertów w stołecznych klubach. Sobotni after po warsztatach RBMA Bass Camp zdominują najświeższe obecnie zjawiska w muzyce klubowej. Ścisła czołówka światowego post-dubstepu zaprezentuje w Powiększeniu szeroki przekrój przez dźwięki oparte na głębokich brzmieniach basu. Wszystko w ramach RBMA Bass Camp, czterodniowych warsztatów, które mają przybliżyć atmosferę tegorocznej edycji Muzycznej Akademii Red Bulla w Nowym Jorku. Ikonika to jedna z niewielu kobiet w zdominowanym przez mężczyzn świecie dubstepu i future garage. Wpływowy magazyn XLR8R nie wahał się nazwać ją „królową dubstepu”. Naznaczone melancholią nagrania Sary Abdel-Hamid, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko Ikoniki, ukazywały się nakładem najbardziej cenionych przez fanów i krytyków wytwórni. Wydawała dla Warp, Planet Mu czy Hyperdub. Na scenie towarzyszyć będzie jej 27-letni wirtuoz syntezatorów z Wiednia. Dorian Concept zasłynął serią klubowych hitów, w jedną całość stapiających kosmiczny funk spod znaku George’a Clintona, komputerowy glitch-hop i perfekcyjne brzmienia z Wysp.

Zagranicznych gości wesprą najbardziej utalentowani polscy artyści. Niewinni Czarodzieje to prawdziwi weterani rodzimej sceny klubowej. Obok nich zagra Daniel Drumz, zdecydowanie jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych didżejów znad Wisły.

Zaprezentują się także pozostali uczestnicy RBMA Bass Camp. Sety specjalnie przygotowane na tę okazję zaprezentują: Auer z dubstepowego kolektywu Lordz Team, zafascynowany nubeatem Teielte, oraz hiphopowi beatmakerzy Ment XXL, Blazo, Globalny Odlot i turntablistyczno-producencki duet Czarny & Tas. 

 

Nadchodzące imprezy

  • Brak imprez