Ambient Park przed Original Source Up To Date Festival

Ambient Park przed Original Source Up To Date Festival

ambient park

Półtora miesiąca przed Original Source Up To Date Festival w Białymstoku odbędzie się Ambient Park.

Panuje dosyć powszechne przekonanie, że przyroda i muzyka to odrębne światy, których sąsiedztwo żadnej ze stron nie wychodzi na zdrowie. Organizatorzy Ambient Parku udowadniają, że jest zupełnie odwrotnie i wprowadzają muzykę w parkowe przestrzenie Białegostoku.

Ambient Park, czyli muzyczne rozkosze w zielonym sercu miasta, będące jednocześnie widowiskowym przedsmakiem festiwalu Original Source Up To Date. Już, 15 sierpnia wypełnimy Planty dźwiękiem. Ambient rozleje się po parkowych alejach i Waszych głowach, rozbudzi wyobraźnię, przetka uszy i płuca. Przygotujcie się również na całą masę wrażeń pozamuzycznych, których dostarczą instalacje, niekonwencjonalna scenografia i iluminacja otoczenia głównej sceny na Plantach.

Tegorocznym gwoździem programu jest bvdub aka Brock Van Wey. Autor muzyki pięknej, przenikliwej i poruszającej ostatni centymetr sześcienny wielu dusz. Również tych niekoniecznie zaznajomionych z Ambientem; twórczość Brocka niesie ze sobą po prostu uniwersalne piękno. Artysta przylatuje do nas z dalekich Chin, by po raz pierwszy wystąpić w Polsce. Wkrótce również będziemy mieli dla Was niespodziankę związaną z wizytą tego artysty w Białymstoku. Całość programu muzycznego natomiast, przedstawia się następująco:

bvdub – live (USA/CHN) 

hatti vatti – algebra live  

gaap kvlt – live

44 – live  

dtekk – DJ set

wizualizacje:

osmo