Pearson Sound i Paul Woolford zremixują Disclosure

Pearson Sound i Paul Woolford zremixują Disclosure

Bracia Guy i Howard Lawrence tworzą obecnie jeden z najgorętszych duetów muzycznych w Europie – Disclosure. Debiutowali w 2010 roku wydawnictwem „Offline Dexterity” dla Moshi Moshi Records ale punktem zwrotnym w karierze braci było wydanie tanecznej a co za tym idzie chwytliwej EPki „The Face” dla Greco-Roman. Od tamtego momentu wszystko potoczyło się dość szybko. Szumnie wdarli się w mainstreamowy obieg dzięki singlowi „Latch„, który długo przodował na wszelakiej maści top listach.

Tak jak szybko zyskali wielu zwolenników, tak szybko zyskali wielu przeciwników, którzy zarzucają młodziakom odejścia od wcześniejszych produkcji na rzecz dźwięków bardziej przystępnych dla przeciętnego Kowalskiego (ważne, że hajs się zgadza).

Nie tak dawno zadebiutowali albumem „Settle„, wydanym nakładem PMR Records. Niedługo również ukaże się pochodzący z albumu utwór „Help Me Lose My Mind” z dwoma ciekawymi remixami, których autorami będzie Pearson Sound oraz Paul Woolford. Możemy być pewni, że oba remixy przebiją pierwotną wersję. Premiera 28 października.

Poniżej oryginalna wersja utworu z udziałem London Grammar.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/tracks/95684467″ width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]