Odliczamy dni do Original Source Up To Date Festival

Odliczamy dni do Original Source Up To Date Festival

original source

Do Original Source Up To Date Festival zostało jedynie kilka dni! Już w najbliższy piątek Białystok powita tłumy uczestników tego muzycznego wydarzenia.

Za sprawą plebiscytu MUNOLUDY 2012, festiwal Original Source Up To Date wskoczył do ścisłej czołówki najlepszych eventów muzycznych 2012 roku, wyprzedzając takie imprezy jak Open’er czy Tauron Nowa Muzyka. Tegoroczna edycja jest już czwartą. 

Co roku powojskowe magazyny Węglowej zamieniają się w świątynie dźwięków oraz doznań, co możliwe jest między innymi przekornemu podejściu do line – upu oraz nietypowym aranżacjom przestrzeni.

Po miesiącach niebywałej promocji festiwalu oraz zaskakującym odbiorze hasła pozdro techno organizatorzy postanowili zgłębić tajemnice ich sukcesu. Zapytali Prof. dr hab. Jana Miodka o nurtujące ich pytanie: Jak te dwa małe słowa zmieniły oblicze festiwalu? Czy stała za tym chwytliwość hasła? Zobaczcie sami, jak mistrz języka polskiego wyjaśnił ten fenomen.

Sami nie możemy się już doczekać kolejnej odsłony festiwalu ale musimy wytrzymać jeszcze kilka dni. Tymczasem mamy dla Was konkurs.

KONKURS

Mamy dla Was 2 karnety na tegoroczną edycję festiwalu Original Source Up To Date! Jeśli chcesz być szczęśliwym posiadaczem  jednego z nich, wystarczy, że polubisz post konkursowy na naszym fan page’u oraz napiszesz w komentarzu na czyj występ najbardziej czekasz.
Nazwiska zwycięzców podamy w środę (18.09) około godziny 17.

 

Original Source Up To Date Festival w Białymstoku, 20 – 21 września 2013 

Projekt zrealizowany we współpracy z Narodowym Centrum Kultury
Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku
Zrealizowano przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku