Tommy Four Seven odwiedzi Sopot i Poznań

Tommy Four Seven odwiedzi Sopot i Poznań

Jeden z czołowych artystów wytwórni CLR ( Create-Learn-Realize), debiutujący w wieku 17 lat na londyńskiej scenie techno, posiadacz niezwykle hipnotyzującego spojrzenia – Tommy Four Seven odwiedzi sopocki Sfinks700 oraz poznańskie 8 bitów już w najbliższy weekend. Jego występem rozpoczynamy nowy cykl Playground! Artysta miał okazję już występować w naszym kraju na Audioriver 2012, a także w warszawskim 1500m2 we wrześniu tego roku.

Tommy rozpoczynał działalność na londyńskim podwórku i szybko okazało się, że jego umiejętności pozwolą mu nobilitować na rezydenta popularnego klubu Fire. Później przyszedł czas na kolejne szczeble muzycznej drabiny – Fabric, Turnmills i The End. To jednak był dopiero początek 😉 W 2008 roku Brytyjczyk przeniósł się do Berlina i rozpoczął współpracę z wytwórnią założoną przez Chrisa Liebinga by w 2011 roku wydać debiutancki album „Primate”.

Nasza techno bestia wystąpi w wyżej wspomnianym sopockim i poznańskim klubie prezentując czterogodzinny set ( na swoim koncie artysta ma także dwunastogodzinny 🙂 ) co będzie niewątpliwie najlepszym prezentem mikołajkowym dla fanów elektroniki. Zapowiedź imprezy nagrał nawet aktualny król internetu Piotr Blandford. Jesteś zwycięzcą?

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 2 pojedyncze wejściówki na imprezę do 8 bitów w Poznaniu:

1. Zaproś wszystkich znajomych na poznańskie wydarzenie
2. Pod postem na Facebooku napisz „Zrobione” z liczbą zaproszonych przed i po dodaniu Twoich znajomych.

Małą ściągawkę jak zaprosić wszystkich znajomych znajdziesz TU.

Proste? Proste! W czwartek wylosujemy zwycięzców i przekażemy informacje!

Linki do wydarzeń znajdują się pod nazwą każdego z miast:

POZNAŃ
SOPOT