BassAndCulture pres. Kixnare & Klient

BassAndCulture pres. Kixnare & Klient

Data:
3 Maj 2014
start 22:00
Cena: 10 - 15 pln
Facebook Event

Miejsce:
ALTER EGO
Szczecin
Batorego 4
Poland

Zagrają:
Billy, Calvin, Inhaze, Kiro Rox & Fiesta, Kixnare, Klient, Przybysz

Wasza ulubiona i niezmordowana ekipa Bass and Culture zaprasza na wyjątkową majówkę do Alter Ego. Wyjątkową ponieważ tym razem za dekami zobaczycie dwóch wyjątkowych gości:

Kixnare ( U Know Me records)
Klient ( Trouble and Bass, UK)!

Pierwszy z naszych gości Kixnare (Łukasz Maszczyński) pochodzi z Częstochowy. Obecnie mieszka i tworzy w Krakowie.
Zajmuje się zarówno produkcją muzyczną jak i DJ’ką. Głęboka fascynacja hip-hopem, z której wyszedł i od czego zaczęła się jego muzyczna edukacja, sprawiła, że zaczął miksować i dodawać do swojego brzmienia elementy praktycznie każdego gatunku muzycznego.
Współpracował z wieloma polskimi producentami hip-hopowymi w Polsce, ale to dopiero za sprawą wydanego w 2007 LP zatytułowanego Class of 90’s wywindował się do absolutnej czołówki młodych polskich producentów muzycznych zamieszanych w około elektroniczne produkcje. Rok 2013 to premiera jego trzeciego albumu “Red”, z którego pochodzi nieśmiertelny już chyba klasyk polskiej postępowej elektroniki “Gucci Dough”

Klient to świeża krew w kultowej wytwórni Trouble and Bass. Już w maju ukaże się ch debiutancka epka Korosu dla nowojorskiego labelu. Duet tworzą Mr Beeb i Fault Lines, starzy wyjadacze na basowej scenie, znany ze swych djskich wyczynów na wyspach- ich sety to dewastująca mieszanka mieszanka uk garage , house, bassline z elementami dubstepu.
Jedyna taka opcja w mieście. Wpadaj, tax 10pln do 23, 15pln po 23.