Shifted. Hosted by Technosoul

Shifted. Hosted by Technosoul

Data:
16 Maj 2014
start 22:00
Cena: tba pln
Facebook Event

Miejsce:
Nowa Jerozolima
Warszawa
Aleje Jerozolimskie 57
Poland

Zagrają:
Anja Kraft, DJ Mic Ostap, hE, KiM, Shifted

Po trzech tegorocznych imprezach Technosoul w Warszawie – z udziałem takich artystów jak Abdulla Rashim, Rrose, Sleeparchive czy DJ Pete – czas na kolejne spotkanie. Tym razem zapraszamy na set prawdopodobnie najszybciej wspinającą się na szczyt osobę w świecie techno ostatnich lat: Shifted.
SHIFTED to producent przez lata związany ze sceną drum and bass. W swojej „nowej odsłonie” zadebiutował w 2011, wydając dwie EPki na jednym z najważniejszych labeli współczesnego techno – Mote-Evolver. Jego surowy, głęboki styl momentalnie został doceniony przez „starych wyjadaczy”, prowadząc do współpracy z takimi legendami jak The Black Dog czy kolektywem Sandwell District. Na początku roku 2012 wydał swój pierwszy album, „Crossed Paths”, a ciąg dalszy – „Under A Single Banner” – przyszedł w półtora roku później.
Jego produkcje ukazują się pod kilkoma aliasami (Pacific Blue, Relay, Alexander Lewis, Covered In Sand…), a jednym z najnowszych „dzieci’ artysty jest tworzony wspólnie z Sighą projekt A Modern Authority. Od 2011 artysta prowadzi także własną oficynę, Avian, nakładem której wyszło już kilkanaście pozycji.