Bueno Bros

Bueno Bros

Data:
14 Czerwiec 2013
start 00:00
Cena: TBA pln
Facebook Event

Miejsce:
Luzztro
Warszawa
Al. Jerozolimskie 6
Poland

Zagrają:
Anja Kraft, Bart B, Bueno Bros, Kaj, Maciej Głębocki, Meid, Thomas L, Tika Milano

Bueno Bros@Luzztro

Bueno Bros. Londyńsko-warszawski pakt dj’a i producenta muzycznego. W niespokojnych, elektronicznych brzmieniach zestawiają berlińskie minimalowe pejzaże z tętniącą, mocno eksperymentalną i łamiącą konwenanse elektroniką rodem z Londynu. Swój materiał prezentują zarówno w wymagającej skupienia formie live actu, jak i w postaci DJ-setów.
Stali sie rozpoznawalni jako remikserzy; najpierw Hey’a (RE-MURPED), później Noviki (MIXFINDER, Fryderyk 2011 w kat. Muzyka Elektroniczna); ostatnio, wśród wielu remixow dla wykonawców z Polski i zagranicy, znalazły sie utwory Brodki – Varsovie (Fryderyk 2012 za EP LAX), Twilite – Hopin (Pets Recordings) oraz Jazzpospolitej.
Po wspólnej trasie z Heyem w 2010 , zagrali na większości najważniejszych Polskich festivali (m.in. Open’er, Selector, Audioriver), dwukrotnie zaproszono ich na The Great Escape Festival w Brighton, gdzie dzielili scenę m.in. z Caribou, czy Booka Shade. W międzyczasie regularnie grywają w najważniejszych klubach całej Europy. 1 września 2012 Bueno Bros otwierali finałowy koncert Męskiego Grania w Żywcu.

https://soundcloud.com/buenobros