DOBRY WIECZÓR: BUSZKERS x MIKE PANDA x DISORDERED x HANIA

DOBRY WIECZÓR: BUSZKERS x MIKE PANDA x DISORDERED x HANIA

Data:
21 Czerwiec 2013
start 22:00
Cena: 7 pln
Facebook Event

Miejsce:
Strefa Kultywator
Poznań
Zielona 8
Poland

Zagrają:
Buszkers, Disordered, Hania (I'm So Addicted), Mike Panda

kultywator 20cze

►Dobry Wieczór !
prezentuje : BUSZKERS (U Know Me Records) & Hania (I’m So Addicted)
Dobry wieczór jest na luzie, bez przesady, z wyczuciem. Będzie miło, z przyjaciółmi, i w strojach wieczorowych, z dobrym drinkiem. Z przystojnym miłym chłopakiem i ładną pachnącą dziewczyną.

►Plan jest taki:
Raz, każdego miesiąca, na Dobry Wieczór w Strefie Kultywator, zapraszamy artystów/producentów/djów, których kawałków i setów lubimy słuchać. Będą grube parkietowe ryby, i będą świeżaki.

BUSZKERS (U Know Me Records)
Członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew powiązanego z wytwórniami U Know Me Records, Funky Mamas & Papas i Koh-I-Noor. Nigdy nie wiadomo jaki kierunek obiorą jego sety. Zawsze tanecznie, raczej ciężej niż lżej, od nu beats i hiphopu, przez disco i house, po techno i juke. Występował w najlepszych polskich klubach z wieloma importowanymi gwiazdami (m.in. James Blake, Kidkanevil, Fulgeance, Blawan, Teebs, Deadbeat & Tikiman, Mano Le Tough, Young Montana, Pearson Sound, Seiji, L-Vis 1990) a także na festiwalach Selector, Sitkko, Bialystok Up To Date, Burnin Snow oraz Coke Live. W 2008 r. rezydent imprez !EDU Dance Music w poznańskim Eskulapie. Od 2011 współprowadzi cykle imprez w warszawskich klubach Powiększenie oraz Cafe Kulturalna. Event Manager i Social Media Evangelist w U Know Me Records. Miał okazję nagrać gościnne mixy m.in. dla belgijskiego LaidBack Radio, litewskiego MondayJazz, Pompon Night czy Kosmosu w Radio Roxy. Od 2009 prowadzi jeden z najpopularniejszych polskich serwisów z podcastami – JuNouCast.

HANIA (I’m So Addicted)
W swoich setach djskich głównie skupia się na gatunkach house, deep house, tech house i nu disco; ostatnio można także usłyszeć jej mixy, w których znaczącą część zajmują utwory artystów sceny LA i brzmienia new beats. Związana z I’m So Addicted.

MIKE PANDA
promotor, dj, kolekcjoner winyli. Jego sety to mix new beat’owych brzmień, house/ uk funky/ jak i wszystkich innych pokrewnych gatunków muzycznych, nie zapominając o klasyce z hip-hop’owej biblioteki. Przemierza nasz kraj wzdłuż i wszerz w celu zaserwowania ludziom dobrego groove’u, ambitnego brzmienia, czyli całej ferajny klasyki gatunków od oryginałów po edycje. To czas dla muzyki łączącej pokolenia, miłośników spędzania czasu na parkiecie jak i tych lubiących wlać sporą dawkę dźwięków do swoich uszu. Inicjator wrocławskiego J Dilla Tribute i innych równie ciekawych imprez tematycznych. W lipcu 2011 jego autorska audycja “Dobrze dziś wyglądasz” pojawiła się na falach wrocławskiego Radia Luz (91.6 fm), którą można usłyszeć w każdy czwartek o 20.00. Inicjator cyklu SoulBowl w warszawskim Powiększeniu. Wraz z Disordered utworzył projekt “Dobry Wieczór” (cykl muzyczny, audycja radiowa). W 2012 roku odbył trasę po Polsce wraz z Roux Spana Beat Trio jako dj składu.

DISORDERED
producent / dj, mieszkający w poznaniu. na koncie ma dwie epki dla lokalnego netlabelu soul asylum records. ostatnio mocno zainteresowany brzmieniami new beats/ uk funky / garage / house / techno i wszelkimi miedzy nimi połączeniami,związany z Soul Asylum Records i I’m so addicted.