Fun Factory presents Piotr Klejment

Fun Factory presents Piotr Klejment

Data:
29 marzec 2014
start 22:00
Cena: 0-10 pln
Facebook Event

Miejsce:
Buffet
Gdańsk
ul. Doki 1
Poland

Zagrają:
Aloca, ELectronic Shelter, Larix, Piotr Klejment, Pshms

FUN FACTORY to inicjatywa, której pomysł narodził się ze współpracy kolektywu Surówka oraz dj i producenta – Larixa.

Nasza wizja muzyki to przede wszystkim mroczne, głębokie, surowe i przestrzenne dźwięki, które odnajdujemy w techno oraz zapomnianym obecnie progressive. Głowy pełne muzycznych przekazów owiane są nutką tajemniczości i zaskoczenia, co przejawia się w częstym eksperymentowaniu z dźwiękami. Tym, co nas spaja do wspólnego działania są pasja i radość, którą czerpiemy z grania oraz dzielenia się własnym poglądem na muzyczną przestrzeń.
Imprezy Fun Factory to miejsce dla ludzi, dla których muzyka to coś więcej, dla tych, którzy chcą ją poczuć nie tylko w nogach, ale także w umysłach aby w pełni cieszyć się z muzycznych doznań.

PIOTR KLEJMENT dla szerszej publiczności znany jako Ninja. Warszawski dj i promotor imprez techno oraz house. Członek kolektywów Technosoul i Underground Perception. Uczestnik polskiej edycji Mayday w 2007 roku.
O jego umiejętnościach świadczy fakt, że grał u boku takich osobistości jak Sven Väth, Chris Liebing czy Jeff Mills. Zakochany w dźwiękach rodem z Detroit, skrzętnie prezentujący wybuchową mieszankę techno, electro i tech&deep house.

ALOCA – zafascynowana techno od 2004 roku. Mimo wykształcenia muzycznego zamiast gitary i fortepianu wybrała gramofony i płyty vinylowe.
Dobrze znana na trójmiejskiej scenie djka , która grała u boku takich postaci jak Surgeon, Regis czy Inigo Kennedy.

 

BILETY / TICKETS:

do godz. 23:00 – free
po godz. 23:00 – 10 zł / 3€