Dype 1st bday: Objekt & Barker

Dype 1st bday: Objekt & Barker

Data:
22 marzec 2014
start 22:00
Cena: 10-25 pln
Facebook Event

Miejsce:
Brzozowa 37
Warszawa
Brzozowa 37
Poland

Zagrają:
Barker, Chupax, Cyryl, Karol Nowak, MaL, MKO, Mustnotsleep, Objekt, Ola Teks, Piotr Bejnar, Qbs

Świeża krew promotorska dype obchodzi swoje pierwsze urodziny! Miłośnicy analogowego brzmienia oraz winylowi fetyszyści przez ostatnie 12 miesięcy zaprosili do Polski znanych i cenionych artystów szeroko pojętej sceny muzyki elektronicznej. Na ich eventach zagrali m.in. Levon Vincent, Untold, Lake People, Borrowed Identity czy Fantastic Mr Fox. Pierwsze urodziny postanowili obchodzić hucznie zapraszając 22 marca na Brzozową 37 dwóch headlinerów! Ich urodzinowymi gośćmi są brytyjczycy, na stałe mieszkający w Berlinie – Objekt i Barker!

* * * * *

Objekt ( Hessle Audio /UK/ DE)

TJ Hertz – bo tak nazywa się dj/producent angielskiego pochodzenia mieszkający na stałe w Berlinie. Mimo młodego wieku szybko stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów nowej fali techno. Charakterystyczne połamane dźwięki, niesamowita dbałość o szczegóły oraz innowacyjny sampling to znak rozpoznawczy Objekta. Młody Brytyjczyk doskonale wie jak połączyć soczysty bass z dubstepu z mocną, zdecydowana stopą undergroundowego techno. Do tej pory wydał kilka znakomicie przyjętych dwunastek m.in. dla Hessle Audio, Bleep oraz labelu sygnowanego swoim pseudonimem. Zasłynął również remixami dla Radiohead, SBTRKT, występem na barcelońskim Sonarze czy prestiżowym Boiler Roomie. Jego mix dla FACT Magazine został uznany za jeden z najlepszych mixów w historii magazynu.

Barker ( Ostgut Ton / Leisure System / UK / DE)

Sam Barker – z pochodzenia Anglik, jednak od kilku lat zamieszkały w Berlinie. Od najmłodszych lat uczył się wszystkich instrumentów w zasięgu swojej ręki. Produkcje muzyki elektronicznej zaczął już w wieku 13 lat! Po przeprowadzce do Brighton (studia muzyczne) zaczął działać aktywnie jak promotor. Zorganizował cykl eventów „Instrumentality” , który prowadził przez kolejne 4 lata. W tym samym czasie zaczął kolekcjonować sprzęt analogowy i działalność pod pseudonimem Voltek.
W 2006 roku zaczął pracę do agencji bookingowej Littlebig, żeby rok później przeprowadzić się z firmą do Berlina. Od czasu przeprowadzki, jego kariera naturalnie zaczęła oscylować wokół kultowego Berghain. W 2008 poznał Andreasa Baumeckera, z którym postanowili założyć wspólny projekt – Barker & Baumecker. Owocem ich pracy było wydanie w 2010 roku epki dla najbardziej cenionego i znanego labetu techno na świecie – Ostgut Ton! Do tej pory wydali dal tej oficyny 3 epki, oraz bardzo dobrze przyjęty album – Transsektoral.
Sam jest również jednym z założycieli legendarnych, cyklicznie odbywających się w Berghain eventów – Leisure System. Po kilku latach, cykl eventów przerodził się w wytwórnie o tej samej nazwie, dla której wydają m.in. Dopplerefekt, Eeprom czy JETS (Machinedrumm & Jimmy Edgar).

Prosto z BERLINA! Prosto z BERGHAIN!

PRZYJDŹCIE , BĄDŹCIE , WARTO!
5!