Music Of The Future 1st B-Day

Music Of The Future 1st B-Day

  • 20 lipca 2012

Data:
20 lipiec 2012
start 00:00
Cena: pln
Facebook Event

Miejsce:
Miasto Cypel
Warszawa
ul. Zaruskiego 6
Poland

Zagrają:
Dark Sky, Falty DL, Juk Juk

Urodziny Music Of The Future

Music Of The Future to seria imprez, która konsekwentnie od roku sprowadza do Polski producenckie i djskie gwiazdy zagraniczne. Każdego miesiąca w ramach cyklu zaprezentowali się najciekawsi, zdaniem organizatorów, twórcy elektronicznej alternatywy z różnych stron świata, byli to: Kowton, Bok Bok, L-Vis 1990, George FitzGerald, Nguzunguzu, Dubbel Dutch, Lil Silva, Cosmin TRG, Lando Kal, Kingdom, Addison Groove, Mosca, Ikonika, Om Unit, Karenn, czyli Blawan i Pariah oraz Jam City. Tak więc odbyło się 16 imprez, trzeba przyznać, że jest to wynik imponujący jak na tak krótki czas. Po roku przyszedł czas na jubileusz, z tej okazji nie jeden headliner, ale aż 3 pojawi się na lipcowej imprezie.

FALTY DL (USA)

[Planet-Mu, Swamp81, Ninja Tune, Ramp Recordings, Rush Hour]

Drew Cyrus Lustman vel FaltyDL należy do grona najciekawszych producentów swojego pokolenia. Regularnie wrzucany przez krytyków do szufladki z napisem „future garage”, nie dba jednak o etykietki I wychodzi daleko poza jakiekolwiek gatunkowe ramy. Muzyka FaltyDL to na wskroś oryginalna synteza tak rozmaitych stylistyk jak UK garage, bass music, hip-hop, IDM, electro, house, jungle, ragga, funk, soul, nawet jazz oraz disco. Prywatnie Lustman jest zapalonym kolekcjonerem winyli i zagorzałym fanem Luke’a Viberta (ma ponoć kolekcję wszystkich płyt, jakie Brytyjczyk kiedykolwiek wydał pod wszelkimi aliasami, których było, bądź co bądź, całkiem sporo!). Zanim został producentem elektroniki, grał na basie w zespole jazzowym i… zawijał sushi. Po godzinach dorabia jako nauczyciel. Jak sam przyznaje, nie jest zbyt zabawową jednostką i jedyne imprezy, na które chodzi, to te, na których sam gra. A najbardziej lubi siedzieć w domu, spokojnie spędzając czas ze znajomymi, wśród których znajdują się choćby James Blake i Oliver Johnson (Dorian Concept).

https://www.facebook.com/FaltyDL

DARK SKY (UK)

[Black Acre / Ninja Tune / 50 Weapons / Blunted Robots / Pictures Music]

Dark sky to trójka brytyjskich djów i producentów, którzy od 2009 roku połączeni miłością do tej samej muzyki zdecydowali się na stworzenie tria tworzącego tracki czerpiące z przekroju wielu gatunków. House, jungle, disco czy nawet dubstep łączą się w ich nagraniach w spójną całość. Ich debiut przypadł na kilka miesięcy po sformowania składu i został wydany przez Black Acre. Nagranie spotkało się z tak dobrym przyjęciem, że Dark Sky zostali zaproszeni do przygotowania remixów między innymi dla The XX czy Kelis. W zeszłym roku label należący do Modeselektora wydał ich czwartą już EPkę zatytułowaną Radius EP. W tym roku nie pozwolili o sobie zapomnieć wracając do pierwotnej wytwórni gdzie wydali Black Rainbows EP na której znalazł się wielbiony w środowisku Totem. Dzięki swojemu rozległemu gustowi trójka otrzymała autorską audycję w NTS Radio. Dark Sky nie przestaje pracować nad swoim materiałem i ich kolejna EP ma się pojawić w sprzedaży w najbliższych miesiącach.

https://www.facebook.com/darkskyuk

JUK JUK (UK)

[ Text Records / Nommos ]

Mało kto jest w stanie powiedzieć, że jego patronem jest Four Tet, ale w tej małej grupie ludzi znajduje się Juk Juk. Ten młody Brytyjczyk, mimo stosunkowo krótkiej obecności na scenie dał się poznać jako producent pięknych, głębokich utworów. Jego Winter Turn Sprint (wydane w wytwórni należącej do Four Teta) zostało bardzo ciepło przyjęte – w końcu nie każdy może sie pochwalić propsami na Pitchforku. Djskie umiejętności Caleba (tak naprawdę nazywa się Juk Juk) są też na najwyższym poziomie. Jego sety to nie tylko imprezowe bangery, głęboki house, ale niemalże rekonstrukcja fascynacji gatunków muzycznych jakie przez lata wywierały na niego wpływ.

https://www.facebook.com/pages/Juk-Juk/282813391747603

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/musicofthefuture
https://www.facebook.com/mustnotsleepdjs

!!! UWAGA !!!

Zamiast standardowej przedsprzedaży urodzinowo prosimy Was o wsparcie naszego projektu tutaj:

http://polakpotrafi.pl/projekt/Music-Of-The-Future/
Rejestracja i płatność naprawdę błyskawiczne!

Stwórzcie z nami za naprawdę małe pieniądze tę imprezę!

Liczymy na Was!