Loud & Clear with Doc Daneeka & Claude Speeed

Loud & Clear with Doc Daneeka & Claude Speeed

  • 23 czerwca 2012

Data:
23 czerwiec 2012
start 20:00
Cena: 15/20 pln pln
Facebook Event

Miejsce:
BWA Awangarda
Wrocław
ul. Wita Stwosza 32
Poland

Zagrają:
Claude Speeed, Doc Daneeka, Pvre Gold

Dwa lata to dla klubu dużo. Das Lokal w tym czasie wyrósł na jedno z czołowych miejsc we Wroclawiu, co potwierdzają nie tylko liczne artykuły „we Wrocławiu odwiedź koniecznie”, ale przede wszystkim – opinie samych klubowiczów. By uczcić tę okazję zapraszamy 23.06.2012 do Ogrodu Galerii BWA! Nie będziemy puszczać wianków na wodzie, puścimy muzykę na powietrzu! Razem z ekipą Loud & Clear gościć będziemy uczestników Red Bull Music Academy – Doc Daneekę z UK,który niedawno wydał album w wytwórni Modeselektora i Claude’a Speeeda ze szkockiego zespołu American Men,związanego z kultowym kolektywem LuckyMe (m.in. Hudson Mohawke, Rustie, Jackmaster). Można więc śmiało powiedzieć, że wydarzenie nabierze rangi mini-festiwalu! Do tego będą leżaki, drinki z palemką, coś do przekąszenia i przede wszystkim – unikatowa, open-airowa przestrzeń,zaaranżowana specjalnie na tę okazję w iście daslokalowym stylu (bez obaw – w razie niepogody przenosimy się do wnętrza galerii BWA). Dajemy z siebie wszystko – dla Was!

ZAGRAJĄ:

√ Doc Daneeka
(50Weapons/Ten Thousand Yen/RBMA/UK)

Choć obecnie w jego sercu i setach goszczą brzmienia house i techno, to Doc Daneeka wyrobił swoja markę jako pierwszorzędny DJ i producent muzyki UK Funky. To właśnie jego wytwórnia Ten Thousand Yen jest odpowiedzialna za takie hity jak np. „Ordinary Things” XXXY czy promocję nazwisk pokroju Lando Kala i Mickey Pearce’a (dawniej Shortstuff).
Muzyczne korzenie Miala Watkinsa są wciąż silne – artysta właśnie szykuje wydawnictwo, które ukaże się nakładem Kicks n Snares – labelu należącego do największej gwiazdy UK Funky – Roski . Nie można też zapomnieć o udziale Doca w ostatniej edycji Red Bull Music Academy, a przede wszystkim – o bardzo dobrze przyjętym, nagranym wspólnie z Benjaminem Damage albumie They!Live, który ujrzał niedawno światło dzienne nakładem oficyny Modeselektora – 50 Weapons, a z którego tu krążka pochodzi grany na parkietach wszystkich szerokości geograficznych hit – No One.
O Mialu już można powiedzieć, że jest gwiazdą, ale jego najjaśniejsze dni zdają się być dopiero przed nim. Nie przegapcie jego seta!

http://soundcloud.com/docdaneeka

√ Claude Speeed
(LuckyMe / RBMA / UK)

Claude to członek bez mała kultowej, szkockiej oficyny (grupy artystycznej?) LuckyMe, gdzie od paru ładnych lat szlifuje swój styl u boku m.in. takich artystów jak Hudson Mohawke czy Rustie. Poza zamiłowaniem do elektronicznych dźwięków Claude oddaje się także gitarowemu graniu w projekcie American Men (także związanym z LuckyMe), którego stanowi 1/2, produkcji muzyki do filmów oraz Tumblrowi.
W 2011 brał udział w prestiżowej Red Bull Music Academy – od tamtej pory zainteresowanie jego nagraniami stale wzrasta, a jego kawałki lądują na łamach tak poczytnych magazynów jak XLR8R, czy Fact. 25 czerwca w wytwórni Planet Mu ukaże się jego remix dla jednej z gwiazd tej oficyny – Kuedo. O Claudzie na pewno jeszcze sporo usłyszymy, warto więc sprawdzić jego możliwości u progu kariery.

http://soundcloud.com/claudespeeed//

√ Pvre Gold
(PL Funky / RBMA / PL) Producencko – didżejski projekt Pawła „Naphty” Klimczaka (absolwenta prestiżowej Red Bull Music Academy) i Jędrka „Young Treeza” Jendrośki, na co dzień prowadzących portal lifestylowy Lineout.pl i gospodarujących ogólnopolskim cyklem imprez Loud & Clear.

Jako didżeje dryfują w kierunku brzmień 4×4 – od klasycznego techno i house’u, po acid i slo-mo – nie rezygnując z wpływów nowoczesnej muzyki basowej z UK i rapów spod znaku Young Money/A$AP. Na koncie mają wydawnictwo w We Are Your Music Mate, a przed sobą numer na kultowej składance PL Funky II w Razzmatazz (córka legendarnej wytwórni U Know Me Rec), remiksy dla Ailo i Hush Hush Pony (w paryskim labelu Moveltraxx).

Obecnie pracują nad debiutancką epką, zarówno w duecie, jak i solo – Naphta wydaje dla Overcooked Records z Paryża/Miami. Nieobce są im parkiety i rave’y (np. 7kilometr Bassu) całej Polski i nie tylko – grali m.in. z Moodymannem, Lando Kalem, Georgem Fitzgeraldem, Modeselektorem, Jamiem Grindem, Doc Daneeką i najlepszymi polskimi DJ’ami/producentami – Phantomem, Kixnarem, MNSLem, Zeppy Zepem i wieloma innymi.

http://soundcloud.com/pvregold

———
VJs:

– CTR
– Cruzoe

———
Exterior Design:

– Ban (dwazeta.tumblr.com / Loud&Clear)
– Das Lokal

———

WJAZD: 15 / 20 pln
START: 20.00