Music Of The Future :: Gatekeeper & D’EON

Music Of The Future :: Gatekeeper & D’EON

  • 9 lutego 2013

Data:
9 luty 2013
start 22:00
Cena: TBA pln
Facebook Event

Miejsce:
1500m2 do wynajęcia
Warszawa
ul. Solec 18
Poland

Zagrają:
D'EON, Gatekeeper, MaL, MCQ, Mustnotsleep, The Phantom

Music of the Future

Pierwsza impreza Music Of The Future nowego roku, będzie imprezą wyjątkową, bo stworzoną we współpracy z marką odzieżową HAZZ. A żeby było jeszcze ciekawiej zaprosiliśmy aż dwóch (choć w sumie trzech) gości muzycznych.

GATEKEEPER
Ten duet producentów z Chicago wymyka się wszelkim opisom muzycznym. Mroczne brzmienie rodem z horrorów pomogło im zdobyć rzesze oddanych fanów na całym świecie. Do Warszawy przyjadą promować swoją pierwszą pełnowymiarową płytę: wydany nakładem Hippos In Tanks album pod tytułem”Exo” zebrał bardzo dobre recenzje w większości zagranicznych mediów.

Surowe podejście, inspirowane brzmieniami nowej fali lat 80., połączone z fascynacją aktualną muzyką elektroniczną, przyniosło efekt w postaci albumu wyjątkowego, nietypowego i dalekiego od oczywistości.

W Polsce Gatekeeper pojawią się po raz pierwszy. Ich występ live jest nie tylko głęboko przemyślanym muzycznie wydarzeniem, ale także swoistym wizualnym przedstawieniem , opierającym się na niesamowitej grze świateł i wizualizacji oraz improwizacjach.

https://www.facebook.com/pages/Gatekeeper/106866347842?fref=ts

D’EON
Znany ze swojej współpracy z Grimes, Chris d’Eon to jeden z najodważniejszych eksperymentatorów na polu współczesnej tanecznej elektroniki. Ten pochodzący z Montrealu producent gra jedyną w swoim rodzaju odmianę popu: fuzję RnB bez rytmu i bluesa i muzyki tanecznej, która nie opiera się na bicie. W jego muzyce głęboki dźwięk syntezatorów miesza się z oryginalnymi aranżami rytmicznymi rozmaitych maszyn perkusyjnych. d’Eon na każdym kroku unika powtórzeń, starając się odkrywać i zgłębiać nowe terytoria muzyczne.

https://www.facebook.com/pages/D-E-O-N/131040556939418

Całkiem na marginesie , lub właśnie na pierwszym planie – będą to też urodziny i pępkowe połówy duetu Mustnotsleep – Kacpra P. i dlatego poza headlinerami na 2 dancefloorach zagra cała masa jego ziomów i ziomeczków .