NIGHT SCOPE pres. SUPRA1

NIGHT SCOPE pres. SUPRA1

  • 24 marca 2012

Data:
24 marzec 2012
start 22:00
Cena: 10 pln pln
Facebook Event

Miejsce:
Forma Music Club
Wrocław
ul. św. Mikołaja 8-11
Poland

Zagrają:
Kazula, Qube, Supra1, Wayout

Night Scope with Supra1

S U P R A 1 [ trouble&bass, pets, top billin]

„Making’ dubstep before Skrillex”, pierwsi europejscy artyści w nowojorskim T&B, dawniej dzięki Little Jinder w roli basowych prekursorów, po Ep-ce „I Still Believe” o ugruntowanej pozycji na scenie a obecnie ambasadorzy dobrego stylu i nienagannych remiksów jak ten zeszłoroczny dla Pets. Nie zdziwcie się jak ich złapiecie grających u boku Motor City Drum Ensemble, raczej poza krajem szerzących Brooklyn bass attitude. „The Best is Yet to Come”.

http://www.facebook.com/supra1official

K A Z Ü L A [ viadrina, pets, klasse ]

KAZÜLA aka Mateusz Kazula – kiedyś filar niemalże legendarnego już Slam Dunk, dziś zaś połowa duetu Viadrina – enfant terrible polskiej sceny housowej. Niezmordowany imprezowy turysta, zjadł zęby na niejednym afterze. Jeśli akurat nie gra, to zwykle przylepiony jest do baru. Miłośnik housowych brzmień 4×4, który jednak nie boi się też bardziej połamanych rzeczy. Czy sam czy w duecie miał okazję zagrać z Catz 'n Dogz, Riva Starrem, Marcinem Czubalą, Jozifem, Tale Of Us, Pol_On, SLG, Drop The Limem… dobra, szkoda gadać.

http://www.facebook.com/pages/Viadrina/121918601202920

W A Y O U T [ nightscope ]

Dziennikarz muzyczny: założyciel i redaktor magazynu nightscope.pl, okazjonalny writer screenagers.pl i muno.pl. Dawniej aktywny działacz w radiu RMW i Luz. Miłośnik filmów dokumentalnych o muzyce, promotor dobrych wydarzeń klubowych ale głównie DJ. Absolwent wrocławskiego cyklu „Kickbeat fresh” hype’ującego świeżych DJ’ów. Dzięki jego staraniom w stolicy Dolnego Śląska zagrali m.in.: Mr. Moustache (cz), Zimmer (fr), Max Skiba, SLG, POL_ON, The Phantom, Zambon, Eltron John, Jonkpa, Club Collab, Brane, KOE. Nagrał mixtape, który ktoś docenił.

http://www.mixcloud.com/wayout/

Q U B E [ qtv ]

QUBE to jeden z niewielu dj’ów na polskiej scenie, który z różnorodności muzyki uczynił swoiste narzędzie do budowy setów. Jego dynamiczne miksy sprawiają że słowa „gatunek” czy „stylistyka” przestają mieć priorytetowe znaczenie, a silne zagęszczenie na parkietach świadczy o dużej znajomości angażujących publikę brzmień. Sprawność z jaką łączy klasykę gatunku z nowościami blogsfery skutkuje kalorycznym brzmieniem napędzanym przez taneczny groove. Jest dj’em od 2003 roku, to co aktualnie gra jest eklektycznym połączeniem stylów Bmore, House i Ghetto Bass z wplatającymi się etnicznymi samplami. Zagrał wiele imprez w najlepszych klubach całej Polsce. W 2009 roku supportował zespól The Herbaliser. Dzielił także scenę z m.in. Blatta & Inesha (Italy), Dj Manaia (Portugal), SUPRA1 (PL) i czołówką polskich dj’ów.,

http://www.facebook.com/qube71