People Do Fun pres. Siasia, Zariush, Juerga

People Do Fun pres. Siasia, Zariush, Juerga

Data:
10 styczeń 2014
start 23:00
Cena: 10-15 pln
Facebook Event

Miejsce:
Projekt LAB
Poznań
Grochowe Łąki 5
Poland

Zagrają:
Chłopak Z Sąsiedztwa, Juerga, P.Lux, Raff Labovsky, Siasia, Zariush

Jeden z niewielu Polaków, którym udało się zagrać na takich imprezach jak legendarna berlińska Love Parade, Creamfields czy Natrure One. Właściciel prężnie działającej wytwórni Dirty Stuff, promotor, producent ale przede wszystkim twórca niezliczonej ilości niezapomnianych setów – SIASIA. To właśnie dzięki nim podbił techniczne serca Polaków. Niebezpieczne, hipnotyczne, szczere Techno podane ze szwajcarska precyzją – to właśnie on. Przeniesie nas w misternie zbudowany świat dzięki perełkom szukanym przez 18 lat muzycznej kariery, którą zaczął w wieku lat 14!

Obok niego na scenie zaprezentuje się Zariush członek poznańskiego kolektywu TTK Collective, dzięki któremu w Poznaniu zagościliśmy przedstawiciela CLR – Monoloca, a także czołówkę polskiej sceny elektronicznej takich jak : An On Bast, Kuba Sojka, Kazula, SLG, Mooryc czy Smolny. Ostatnią cześcią układanki jest rezydent People Do Fun i organizator dyskoteki – Juerga.

Po raz drugi na naszej imprezie będzie można odpocząć w kompletnie innym świecie, w którym zabrzmi woskowa muzyka serwowana przez Raffa Labowskiego, Chlopaka z Sąsiedztwa i P.LUXA. Ich bezkresna kolekcja 12”stek pozwoli nam przenieść się w świat Cosmic, Balearic i Disco.

Impreza i afterparty trwa do oporu, także gwarantujemy kilkanaście godzin dobrego techno prosto z Polski.