Vatican Vibes pres. Huerco S.

Vatican Vibes pres. Huerco S.

Data:
15 Listopad 2013
start 22:00
Cena: 15-25 pln
Facebook Event

Miejsce:
Brzozowa 37
Warszawa
Brzozowa 37
Poland

Zagrają:
Dj Alonzo, Huerco S, Justice Beaver, Ku Ku, RSS BoYS

Niezmiernie miło nam gościć po raz pierwszy w kraju Huerco S., którego kariera nabrała tempa w tym roku. Gramy w 100% z winyli (nie licząc RSS B0YS, którzy dają koncert). Będzie czarno, szaro i smoliście, w sam raz na listopad.

HUERCO S. (Software/Opal Tapes/Future Times/US)

Huerco S. (naprawdę Brian Leeds) to jedno z najgorętszych nazwisk tegorocznego fenomenu nazywanego “outsider house” lub “new dark swing”. Najprościej mówiąc, jest to kontynuacja ścieżki lo-fi w muzyce tanecznej, na przekór wszystkim wygładzonym produkcjom deep house ze sklepowych półek Beatportu. Ścieżki Huerco S. rwą się niespodziewanie, są chropowate, brzmią jak nagrane na taśmie szpulowej – co nie znaczy, że nie można do nich potańczyć!

Po serii świetnych release’ów w uznanych wytwórniach takich jak Opal Tapes czy Future Times, we wrześniu Huerco S. wydał album w labelu Software, należącym do Daniela Lopatina aka Oneohtrix Point Never. Longplay “Colonial Patterns” jest jedną z najciekawszych pozycji wydanych w tym roku prezentując bezkompromisową muzykę pełną analogowych zniekształceń. Sam Leeds mówi o swoim materiale, że to interpretacja miejskiej muzyki techno i house z perspektywy mieszkańca wsi.

RSS B0YS (Mik Musik/Sangoplasmo/PL)

Są tajemniczy, lubią pisać Caps Lockiem i używać cyfry 0 w miejscu “o”. Tak naprawdę nawet my nie znamy ich prawdziwej tożsamości, wiemy tylko że robią świetną muzykę i tegoroczne festiwale się o nich zabijają. Ich album “W D0NT BLV N HYP” przeczy samemu sobie, bowiem dawno w środowisku polskiego niezalu nie było takiego hajpu.

Dodatkowo zagrają:

KÜ KÜ (Vatican Vibes/Warszawa), JUSTICE BEAVER (Vatican Vibes/Warszawa), DJ ALONZO (Vatican Vibes/Warszawa)