Psyk na 4. Urodzinach Mustnotsleep

Psyk na 4. Urodzinach Mustnotsleep

Data:
7 marzec 2014
start 22:00
Cena: 20-25 pln
Facebook Event

Miejsce:
Brzozowa 37
Warszawa
Brzozowa 37
Poland

Zagrają:
Deam, Essence, Fet, Hadrian, Jan Piotr Szatan, Kwazar, MaL, Marcin Krupa, MCQ, Michał Szutkowski, MKO, Move Move, Oskar Dragon, Phil Jensky, Psyk, PTR1, Tom Encore

Mustnotsleep, czyli Fau i Kacper P to duet warszawskich djów i producentów, którzy stoją za głośnym cyklem imprez, który w wakacje kończy aż 3 lata – Music Of The Future. Kolektyw w tym roku obchodzi 4 urodziny i jak co roku obchodzi je z mocnym muzycznym przytupem. Poprzedni goście urodzin składu to: Mosca, Boddika, Kassem Mosse – od house’u, przez bass-music po techno. Na tym ostatnim przystanku są jubilaci również w tym roku. Do Warszawy przyjedzie psyk, czyli postać, która idealnie łączy nasze muzyczne fascynacje: miłość do techno samego w sobie Faua oraz uwielbienie bassu Kacpra P.

Urodzony w Madrycie Manuel Anós aka Psyk, jest na elektronicznej scenie od niedawna, a mimo to zdążył już stać się ważną postacią wśród twórców techno. Zaczynał w Minusie, gdzie wydany został jego track „Clown” – od tego pierwszego kawałka jego kariera nieprzerwanie rośnie. Mimo, że jego produkcje są naprawdę genialne, to nie one pierwsze przychodzą do głowy, gdy mówimy o Psyku. To jednak głębokie, pełne pasji sety stały się wizytówką, która otworzyła mu drogę do wszystkich najważniejszych klubów i festiwali w Europie. Chociaż jego domeną jest głębokie techno, w setach słychać mocne fascynacje housem czy minimalem. Richie Hawtin w wywiadzie dla DJ Maga wskazał Manuela jako jedną z największych nadziei na światowej scenie 4 na 4.

Chociaż najczęściej można go zobaczyć w klubach, których gości można liczyć w wielu setkach, w Polsce pojawi się na małych przestrzeniach warszawskiej Brzozowej 37 i krakowskiej Pauzy obejmując wszystkich słuchaczy pełnią technicznego brzmienia, tworząc otoczkę intymności jakiej często brakuje w techno balangach. Obie imprezy będą wyjątkowe jeszcze pod innym względem – będzie to trzecia z kolei urodzinowa kooperacja Mustnotsleep i Kraken Bass-Ment, po Mosce, Boddice i Kassemie Mosse wybór promotorów z dwóch odległych miast padł właśnie na Psyka.

Support artyście zapewnią przyjaciele MNS: Deam LIVE, Essence, Fet, Hadrian, Jan Piotr Szatan, Kwazar, MaL, Marcin Krupa, Michal Szutkowski, MCQ, MKO, Move Move, Oskar Dragon, Phil Jensky, ptr1 LIVE, Tom Encore, VJ FkS, Vj Dacu.