Twominds pres. Akme, The Same, The Effaith

Twominds pres. Akme, The Same, The Effaith

Data:
24 Styczeń 2014
start 22:00
Cena: 10-15 pln
Facebook Event

Miejsce:
8 bitów
Poznań
Garbary 82
Poland

Zagrają:
Akme, Bogucki, Exilim, Kuba Jeske, LongAir, Popkids Vibes, The Effaith, The Same, Viscid, Vladimir Kozakov

TWOMINDS = TECHNO

O Najciekawsze formy tej muzyki zadbają artyści, których w Poznaniu słyszymy zdecydowanie zbyt rzadko. Po raz pierwszy w 8Bitów zagrają reprezentanci szanowanych labeli: Resopal Schallware, InFine Music oraz Yellow Recordings. Enjoy!

AKME miłość do muzyki techno rozwijał w kultowych stołecznych klubach, takich jak Lokomotywa czy Blue Velvet. Mimo kilkunastoletniego stażu na klubowej scenie, ani myśli porzucać swoją pasję. Doświadczenie zdobyte za deckami pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w pokrewnej dziedzinie – produkcji. Jego debiutancką EP-kę “Fish At Night” i pierwszy album “Somewhere In Between” wydała szanowana niemiecka wytwórnia Resopal Schallware.

THE SAME to jeden z najbardziej niecodziennych zjawisk w polskiej elektronice. Mistyczny klimat budowany wokół duetu, bogaty wachlarz wysublimowanych brzmień i wysoka jakość produkcji zostały docenione daleko poza granicami naszego kraju. The Same mają na koncie wydawnictwa dla InFine Music, słynnej francuskiej oficyny założonej przez samego Agorię. Nie sposób nie wspomnieć też o alternatywnej ścieżce dźwiękowej do filmu “Wkraczajac w pustkę” (oryg. “Enter The Void”) Gaspara Noe, którą The Same zrealizowali w ramach podcastu dla InFine.

THE EFFAITH to młody duet na polskiej scenie techno, jednak Lazy M i Prismatik nowicjuszami w branży z całą pewnością nie są. Na zaskakujące efekty tej kolaboracji nie trzeba było długo czekać. The Effaith prezentują bezkompromisowe podejście do techno, które doceniły m.in. wytwórnie, Naked Lunch i Yellow Recordings, powierzając im zrobienie remiksu dla Frankyeffe. Dyskografia duetu systematycznie się rozrasta, a mury klubów z trudnością wytrzymują ciężkie beaty serwowane przez The Effaith.

Zapraszamy.