WARS wita Was

WARS wita Was

  • 2 listopada 2012

Data:
2 listopad 2012
start 21:00
Cena: 10/15 PLN pln
Facebook Event

Miejsce:
Dworzec PKP Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz
Zygmunta Augusta 7
Poland

Zagrają:
Joana, Mateusz Nóż, Sharon Stoned

WARS wita Was

W ramach współpracy projektu MeatTheBeat oraz Bestrony, powstał koncept na dość nietypową imprezę łączącą muzykę, multimedia oraz szeroko pojętą sztukę.

Zgodnie z ideą oswajania przestrzeni publicznej, oraz przywracania zapomnianym miejscom dawnej chwały, zapraszamy Was na Dworzec Kolejowy Bydgoszcz Główna. Właśnie tam 2 listopada w dawnych pomieszczeniach WARS’u pomiędzy peronami 3 -3 a , mieć będzie miejsce cała ta granda.

Przechodząc do szczegółów możemy póki co zdradzić, iż zaprosiliśmy na ten wieczór kilka ciekawych osobowości.

Nienasycony apetyt na odkrywanie coraz to świeższych dźwięków, oraz niestudzona chęć do ciągłego rozwijania i udoskonalania swojego nietuzinkowego brzmienie, to najlepsze słowa, których użyć można, gdy mowa o Joannie Tomczak. To właśnie JOANA wystąpi tego wieczora na Dworcu Głównym.http://www.mixcloud.com/joannatomczak/
http://soundcloud.com/joana
https://sites.google.com/site/cityinsideart/

Muzycznie wesprą ją także Mateusz Nóż i Sharon Stoned

Kolejnym elementem programu jest instalacja multimedialna, która powstanie specjalnie na to wydarzenie, a jej autorami będzie jeden z najlepszych kolektywów VJ’skich w Polsce. Mowa tu o .WJU. Ich projekty w technice mappingu 3D firmowały do tej pory takie imprezowe marki jak Watergate czy Berghain, nie wspominając już o większości szanujących się polskich klubów oraz festiwali w tym m.in Tauron Nowa Muzyka.

https://www.facebook.com/wjuwju
http://vimeo.com/43989868

Jak to na WARS przystało, nie martwcie się o napitki i strawę.

Bilety już niebawem znajdziecie w Landshafcie na ulicy Gimnazjalnej 6

https://www.facebook.com/landschaft.store