Audioriver już za niecały miesiąc!

Audioriver już za niecały miesiąc!

Wreszcie wakacje się zaczęły. Nie wiem jak Wy ale ja już sukcesywnie zaczynam odliczać dni do wszystkich wspaniałych festiwali, koncertów i eventów, które mam zapisane w kalendarzu.

Dzisiaj na facebookowym profilu festiwalu Audioriver pojawiła się lista artystów zamykających line-up tegorocznej edycji muzycznego szaleństwa w Płocku. W ciągu ostatniego weekendu lipca na festiwalowej scenie będziemy mogli nie tylko usłyszeć francuską gwiazdę electro Surkina, reprezentantów nowego wcielenia muzyki house- duet Dusky ale również Gesaffelsteina, Dixona (grającego u boku Joya Orbisona w ramach imprezy cyklu Music Of The Future w warszawskim 1500m2) czy londyński kwartet Rudimental. Nie zabraknie także rodzimych artystów, którzy na pewno nie będą odstawać. Mowa tutaj o projekcie Bartosza Kruczyńskiego- The Phantom, niezawodnym Eltronie Johnie, duecie BLCKSHP (Bshosa i EasyAudio) oraz producenckim duecie Skeletone & Silence Groove. Wymieniać można jeszcze długo 🙂

Bilety na razie dostępne są w cenie 160 zł oraz od 22 lipca 190 zł za karnet dwudniowy i 100 zł za jeden dzień festiwalu. Dostępne są one na stronie festiwalu oraz w punktach sieci Empik.

Nie ma się co zastanawiać, festiwal Audioriver to pozycja obowiązkowa w wakacyjnych planach. 🙂