Cicho wszędzie, głucho wszędzie? Nie! Techno będzie!

Cicho wszędzie, głucho wszędzie? Nie! Techno będzie!

Już w najbliższy piątek w poznańskich 8 bitach zagrzmią polskie talenty gatunku. Reprezentanci takich labeli jak Resopal Schallware, Yellow Recordings czy InFine to niewątpliwie jedne z większych nadziei rodzimej sceny elektronicznej. AKME, The Same oraz The Effaith z pewnością dobrze odnajdą się na dolnej sali, która po kilkutygodniowej przerwie zostanie ponownie otwarta w klubie przy ul. Garbary.

AKME mimo kilkunastu ładnych lat obecności na scenie, nie planuje przejścia na emeryturę. Na ostatniej edycji Audioriver zaserwował nam kawał dobrej muzyki na Cirsus Stage. Po wielu latach pracy za deckami, artysta zajął się także produkcją muzyczną, a jego debiutancką EP-kę „Fish At Night” i album „Somewhere In Between” wydała niemiecka wytwórnia Resopal Schallware.

The Same to polski duet, którego produkcje wydaje francuska oficyna InFine. Chłopaki mają także na koncie soundtrack do filmu „Enter the Void” Gaspara Noe. Już na początku swojej kariery duet został doceniony i zauważony. Kawałek „Szarpiesz Minerwa” zwyciężył w konkursie organizowanym przez Soundcloud i Agorię. Sprawiedliwą nagrodą okazało się umieszczenie utworu na krążku Balance 16 sygnowanym przez francuskiego producenta. Dodatkowo, The Same prowadzi netlabel Memories Of A Ghost, który stał się platformą dla startujących polskich producentów.

Ostatni z headlinerów piątkowej imprezy to The Effaith czyli duet stworzony w 2013 roku przez Lazy M i Prismatika. Producenci miłuja mroczne i ciężkie brzmienia, którymi upajają publikę w klubach. Mieli juz okazję remixować takich artystów jak Frankyeffe (Truesoul, AnalitycTrail) czy Alessan Main (Octopus, Trapez), a owoce ich pracy wydaje label Yellow Recordings.

To jednak jeszcze nie wszystko!

Na bitowej palarni zagrają:

Vladimir Kozakov (BrokenBeats)
Kuba Jeske (8bitów)
Exilim (Cztery Pokoje / Września)

Kierując się w stronę baru celem uzupełnienia płynów, możecie już stamtąd nie wyjść za sprawą:

Popkids Vibes (muno.pl / Soundbar rec.)
Bogucki (TwoMinds / nulife.pl)
LongAir (TwoMinds / nulife.pl)

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 3 PODWÓJNE wejściówki na tę imprezę:

1.Na profilu Facebook’owym Future-Bass pojawi się post informujący o wyżej wspomnianym konkursie.
2. W komentarzu pod tymże postem napiszcie imię i nazwisko osoby, z którą chcecie przyjść + uzasadnienie 🙂

Wyniki ogłosimy w piątek rano!

Link do eventu na FB: https://www.facebook.com/events/628851297152534/

akme