DJ MADD @ Ósmy dzień tygodnia

DJ MADD @ Ósmy dzień tygodnia

Data: 15.04.2011 (piątek)

Klub: Ósmy dzień tygodnia
Czerska 12
Warszawa

DJ MADD (Budapest HU – Black Box, Boka, Subway, Med School)
SHOJU (Concrete Cut)
ASX (Deeper Than Deep, 100MLNY)
THINK (New Moon, Concrete Cut, Blipswitch)
MACK (New Moon, Mash-up.pl)

wizualizacje: Adin2go (Microkino)
wstęp: 15 zł
muzyka: Dubstep, Drum & Bass

DJ MADD

DJ MADD – jak na nie anglika osiągnął na dubstepowej scenie sporo. Wciągu 2 lat wydał prawie 20 singli w labelach takich jak Boka, Blackbox, Subway, Tube 10, Wheel & Deal, War i wielu innych. Drogę do światowej czołówki otworzyła mu roczna rezydencja w Bristolu, zagrał w tym czasie niezliczoną ilość razy w UK oraz całej Europie. Od tamtej pory jest jednym z najszybciej wschodzących artystów na scenie dubstep. Obecnie zamieszkuje w rodzinnym Budapeszcie. Dzięki ogromnej różnorodność produkcje Madd’a mogą zadowolić praktycznie każdego fana muzyki dubstep. W 2011 roku nakładem wytwórni Black Box ukaże się jego pierwszy album. Jest ceniony przez tuzów gatunku a jego niezwykłe produkcje można usłyszeć w setach i audycjach takich nazwisk jak Mary Anne Hobbs, Skream, Breakage, Joe Nice, Martyn, 2562, Ikonika i wielu wielu innych.

http://www.djmadd.com
http://www.facebook.com/djmaddbeats

ASX

ASX – Tak jak zdecydowana większość djów i producentów ma w zwyczaju, asx pisał swoje bio sam o osobie w trzeciej osobie. Początki jego kontaktu cielesnego z gramofonami i mikserem to rok 2005. Początki te nie były łatwe, ponieważ były trudne. Kiedy jednak przyszła wiosna, to wszystko stało się łatwiejsze a dzień stawał się coraz dłuższy. Na każdy ze swoich setów asx ma przygotowaną unikalną recepturę – 99% winyl. Reszta (czyli 1%, który można odpisać sobie od podatku) to kurz na winylach … Muzyczne style dominujące w warsztacie asx’a to głównie nuclassicprogressivegothicacid technofolk oraz oldschoolnuschoolfreestylefourstylefivestyle-breakcoregospel, co w praktyce i tak jest niesłyszalne, ponieważ ten człowiek potrafi miksować 100000000 utworów naraz używając dwóch gramofonów i jednokanałowego miksera. W obliczu kryzysu prędzej sprzedałby swojego brata niż swoją kolekcję płytową. Ma również nadzieję, że jego brat nie czyta tego bio. No i tak to !

http://soundcloud.com/asx

Think
THINK – producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia Warszawy. Na scenie polskiej muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 2 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną. Na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodniejszy czas w życiu muzycznym na dobre utożsamiając się z deepowym, technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, Novika, Hoax, Jack Sparrow, DFRNT, System czy Pedestrian.
http://www.myspace.com/thinkfusionart
http://www.soundcloud.com/thinkfusionart

MACK – dj i promotor połamanej basowej elektroniki. Założyciel dwóch polskich labeli – Moonshine Recordings, który od 2009 liczy już 4 winyle oraz New Moon Recordings. Jest także właścicielem sklepu płytowego mash-up records. Nigdy nie wiadomo czego można się po nim spodziewać gdy znajdzie się za djskimi sterami.