GOD BLESS THE DUBSTEP 9 @ MEGA KLUB

Wszyscy narzekają na polski rynek muzyczny, a tu proszę – świeży jak kreple na tłusty czwartek label w ostrym natarciu! Sprawa jest naprawdę poważna, bo nie dość, że wytwórnia rodzima, artyści znad Wisły, to jeszcze wszystko wydawane na winylach. Jak sami widzicie – nie ma to tamto. Cała banda wpada do Kato 25 marca, także klepać termin w kalendarzyku.

GOD BLESS THE DUBSTEP 9

Think

THINK / NEW MOON, CONCRETE CUT

Producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia Warszawy. Na scenie polskiej muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno, bo ponad 2 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną. Na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodniejszy czas w życiu muzycznym na dobre utożsamiając się z deepowym, technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, Novika, Hoax, Jack Sparrow, DFRNT, System czy Pedestrian.

[Myspace]
[Soundcloud]

utwory:
[Private Universe][Our Little Secret (Think remix)]

Hatti Vatti

HATTI VATTI / NEW MOON, MINDSET

Projekt stworzony przez gdańskiego producenta i DJa Piotra Kalińskiego. Hatti Vatti ma na swoim koncie debiut wydawniczy w postaci 12″ winyla (z udziałem wokalistki Sary Brylewskiej) wydanego w 2009 roku w Wielkiej Brytanii przez Mindset, wytwórni zajmującej się wydawaniem muzyki z pogranicza future garage, dub-techno i dubstepu.
Wkrótce ukażą się dwie nowe winylowe 12-tki – dla londyńskiego On The Edge, oraz rodzimego New Moon. W studio współpracował ze znakomitymi producentami jak Andy Stott (Modern Love), Quantec (Echocord), Synkro (Exit) i XXXY (Fabric) oraz wokalistami związanymi ze sceną dubową – Echo Ranks, Cian Finn czy wokalistką zespołu Ragana. Hatti Vatti prowadzi swoją własną wytwórnię winylowa – Kanu Kanu, płyta z numerem katalogowym 001 trafiła do sklepów na całym świecie na początku bieżącego roku. Jest współtwórcą netlabelu Qunabu. Współpracuje z artystą wizualnym Maćkiem Salamonem.

[Myspace]
[Soundcloud]

utwory:
[HV ft Sara Brylewska – Different Music][HV ft Echo Ranks – Great]

Mack / Mash-up.pl

MACK / NEW MOON, MASH-UP.PL

DJ i promotor połamanej basowej elektroniki. Założyciel dwóch polskich labeli – Moonshine Recordings, który od 2009 liczy już 4 winyle oraz New Moon Recordings. Jest także właścicielem sklepu płytowego mash-up records. Nigdy nie wiadomo czego można się po nim
spodziewać gdy znajdzie się za djskimi sterami.

[Myspace]
[Mash-up.pl]

Dub Lovin Criminals

DUB LOVIN’ CRIMINALS

Fiftififti, Gotri, Nutz, Phill, Raskal oraz Scarhand to prawdziwe zuchy. Każdy z nich przechodził fascynację różnymi stylami muzyki, ale w sumie kogo to obchodzi. Usłyszeli dubstep i ich pojebało. Jako Dub Lovin’ Criminals dzielnie dbają, żeby na Górnym Śląsku pizgało basem, no i pizga aż miło.

[Myspace]
[Dublovincriminals.com]

25 marca 2011

lokal: Mega Club – Żelazna 9
wlot: 10 zł
start: 22.00