Heavy @ Inqubator

Na Nowy Rok mamy dla Was ciężki kick, surowy snare i brudny bass! Z kolaboracji ekipy MoM z dj’em None powstało Heavy. będzie można usłyszeć dźwięki spod znaku Dirty Electro, Heavy Bass i Dubstep! Już 14 stycznia w katowickim INQ będzie głośno, będzie tłusto, będzie HEAVY

Heavy @ Inqubator (Katowice)

Data: 14 stycznia 2011

INQ Klub
ul. dworcowa 2, Katowice
wstęp: FREE
start: 22:00 stop: 05:00

zagrają:

bass / garage / dubstep stage
None [Elektronic Zoo/Neuropunks]
hakuryba [MoM]
razor_radish [MoM]

None

Na scenie debiutował w wieku 16tu lat, grając w gliwickich HC/Punk’owych zespołach Against All Odds i ConfrontAction. Płyty miksuje już 11lat. Na początku występując pod sztandarem Minimalnej Prawdy i później Neotroniki grał głównie techno i electro z odrobiną idm w tle. W międzyczasie zafascynowany dźwiękami drum and bass założył nieistniejący już kolektyw Jungletroll, który odrodził się później pod nową nazwą – Neuropunks, działając po dziś dzień. W chwili obecnej razem z Chine i JDvideo współtworzy także kolektyw Elektronik Zoo. Gra to co lubi i sprawia mu radochę, czyli techno, minimal, dnb, electro i dubstep. Był rezydentem nieistniejącego już Elektro Klubu w Katowicach. Nie liczy imprez na których zagrał, ale uzbierało by się kilka setek. Grał w Polsce i za granicami naszego kraju m.in. przed: Kero, Apparat, Mark Hawkins, Kemal, Corrupt Souls, Phace, BSE.

http://www.myspace.com/elektronikzoopl
http://www.myspace.com/neuropunks

M.o.M (MiedzyOczymaMgnieniami)

Dwuosobowy kolektyw, w squadzie razor_radish+hakufishin. Od ponad czterech lat aktywnie działamy na śląskiej scenie. Organizujemy cykliczne imprezy w katowickim INQ, na ktore zapraszani sa goscie zarowno z kraju jak i z zagranicy.
Muzycznie M.o.M nie skupia się ściśle na jakimś konkretnym nurcie muzycznym. Bardziej interesuje nas łączenie sprawdzonych parkietowych standardów z eksperymentalnym, świeżym i alternatywnym brzmieniem. Ciężko jest jednoznacznie określić jaka muzyka grana jest na naszych imprezach i jacy artyści są zapraszani – można się spodziewać wszystkiego. Obecnie mocno zafascynowani szeroko pojęta scena post garage i post dubstep.

http://www.myspace.com/mommuzik