New Moon Recordings Launch Party

New Moon Recordings to nowy polski niezależny label skupiający się na muzyce elektronicznej z pogranicza gatunków takich jak dubstep, idm, dubtechno, dub czy drum & bass. Głównym celem wytwórni jest promowanie ciekawej polskiej muzyki i artystów na scenie zagranicznej. Płyty będą ukazywać się na winylu, cd oraz w wersji digital.

Pierwsze wydawnictwo ukaże się już w styczniu 2011 r. Znajdą się na nim produkcje Thinka z wokalnym udziałem Noviki oraz remix Jacka Sparrowa z brytyjskiej wytwórni Tectonic. Nadchodzące miesiące przyniosą nam płyty artystów takich jak Hatti Vatti, Reza, Milah czy Q600.

New Moon Recordings Launch Party

zagrają:
Jack Sparrow [UK – Tectonic, Senseless, Contagious, Earwax]
Think [New Moon]
Hatti Vatti [Gdańsk – New Moon / Mindset / On The Edge]
Raskal [Katowice – Dub Lovin’ Criminals]
Fifti [Katowice – Dub Lovin’ Criminals]
Mack [Mash-up.pl]

Data: 15.01.2011

Miejsce: 1500 m2 do wynajęcia

(sala na lewo od wejście), Warszawa, ul Solec 18

Start: 22:00
Wstęp: 15 zł
Muzyka: Dubstep, Garage, Dub Techno

Jack Sparrow

Jack Sparrow

Pochodzący z Leeds (UK) producent dubstepu, którego utwory jak dotąd ukazały się dla Tectonic, Senseless, Contagious oraz Earwax. Jego eklektyczne produkcje, czerpiące inspiracje z gatunków dub, techno, garage, hip hop i drum’n’bass zapewniły mu reputację bardzo utalentowanego, różnorodnego, postępowego i dynamicznego producenta. Bardzo respektowany na scenie dubstepowej, Jack grał po obu stronach Atlantyku i w całej Europie. Jest także rezydentem festiwalu Outlook w Chorwacji. Jego remix utworu Pinch feat. Yolanda 'Get Up’ został uznany przez Mixmag za dubstepowy numer miesiąca, co zaowocowało zaproszeniem do audycji Mary Ann Hobbs w BBC Radio1. W grudniu 2010 roku Jack wydał swój debiutancki album „Circadian” dla Tectonic Records. Odkrywa na nim zupełnie nowe brzmienia i style, wprowadzając do swojej muzyki elementy ragga-techno, deep house oraz ambient jungle.

http://www.myspace.com/sparradubz

Think

Think

Producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia Warszawy. Na scenie polskiej muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 2 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną. Na pograniczu IDM mieszanego z ambientem. Od początku 2010 roku Think działa solowo i jest to jego najpłodniejszy czas w życiu muzycznym na dobre utożsamiając się z deepowym, technicznym brzmieniem dubstepu. Na
koncie ma już parę dosyć ciekawych releasów a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, Novika, Hoax czy Jack Sparrow. W 1500 m będziemy świętować wydanie jego najnowszej płyty – Private Universe EP.

http://www.myspace.com/thinkfusionart

Hatti Vatti

Hatti Vatti

Projekt stworzony przez gdańskiego producenta i DJa Piotra Kalińskiego. Hatti Vatti ma na swoim koncie debiut wydawniczy w postaci 12″ winyla (z udziałem wokalistki Sary Brylewskiej) wydanego w 2009 roku w Wielkiej Brytanii przez Mindset, wytwórni zajmującej się wydawaniem muzyki z pogranicza future garage, dub-techno i dubstepu. Wkrótce ukażą się dwie nowe winylowe 12-tki – dla londyńskiego On The Edge, oraz rodzimego New Moon. W studio współpracował ze znakomitymi producentami jak Andy Stott (Modern Love), Quantec (Echocord), Synkro (Exit) i XXXY (Fabric) oraz wokalistami związanymi ze sceną dubową – Echo Ranks, Cian Finn czy wokalistką zespołu Ragana. Hatti Vatti prowadzi swoją własną wytwórnię winylowa – Kanu Kanu, płyta z numerem katalogowym 001 trafiła do sklepów na całym świecie na 2009 początku roku. Jest współtwórcą netlabelu Qunabu. Współpracuje z artystą wizualnym Maćkiem Salamonem.

http://www.myspace.com/httvtt