Lunice w Krakowie

Lunice w Krakowie

Lunice Fermin Pierre II czyli kanadyjski 24 letni producent z Montrealu, ½ duetu TNGHT, który tworzy razem z Hudosnem Mohawke wraca do Polski!

Po świetnym solowym występie w warszawskim Klubie 55 Lunice powraca tym razem jako kolejny z gości cyklu imprez Urban Heroes aby swoją hip Hopowo – trapowo – basową stylistyką uraczyć publikę w Krakowie. Koncert będzie mieć miejsce 14 marca 2013 roku a dokładne miejsce  to Klub Pauza. Wszystkie newsy dotyczące tego gigu możecie śledzić na URBAN HEROES.

Lunice Pauza

Urban Heroes organizując kolejne eventy pokazało, że bardzo skutecznie promuje basowe brzmienia sięgające od trapowych przepełnionych ciężarem niskich tonów aż po melodyjną „nową” odsłonę muzyki basowej. Po koncertach takich gwiazd jak Flosstradamus w krakowskiej Pauzie 29 listopada 2012, Son of Kicku w Krakowskim Pixelu i Son of Kicku razem z King Cannibalem w Poznaniu w Eskulapie, Flumie w pofabrycznej przestrzeni Kominu73 w Soho Factory 12.01.2013 czy też UZ w Prozaku 2.0 25.01.2013, przyszła kolej na powrót do Pauzy z basowym brzmieniem… Biorąc pod uwagę listopadowy czwartek z Flosstradamusem i coraz większe bookingi promowane przez nich możemy liczyć na bardzo długi i przyjemny czwartkowy wieczór.

Wracając do samego Lunice’a warto zaznaczyć że kanadyjczyk przykuł uwagę wszystkich mediów muzycznych w trochę ponad rok. Jest on autorem jednej z bardziej eklektycznych mieszanek dźwiękowych, oddaje się w pełni temu co robi i świetnie czuje się w interakcji z publiką, co wielokrotnie pokazywał podczas swoich setów solowych w Boiler Roomie, na festiwalach, czy też razem z Hud Mo jako TNGHT podczas Trans Musciales 2012 w Rennes.

lunice

Lunice wzorował się na Autechere, Bangladeshu, Dilli czy też całej klice Eda Bangera. Stworzył jednak swój własny niepowtarzalny styl, który procentuje zarówno w postaci produkcji beatów hip hopowych, basowych instrumentali, czy eksperymentalno-trapowej mieszanki w projekcie TNGHT.

Lunice wydawał i w Mad Decent, Sony Music, XL Recordings, Young Turks czy LuckyMe i innych labelach… To imponująca lista, która ciągle pozostaje otwarta.

Aby czas mijał Wam szybciej i milej… tutaj będziecie mogli sprawdzić zarówno wywiady jak i zebrane razem produkcje Lunice’a w jednej z playlist na kanale Urban Heroes:

http://www.youtube.com/urbanheroestour

Lepiej już teraz szykujcie się na 14 marca!