Music of the Future: Nguzunguzu

Music of the Future: Nguzunguzu

Music of the Future

Music of the Future to cykl imprez klubowych zorganizowany przez warszawski kolektyw Djski – Mustnotsleep. Cykl ten kontynuuje profil działania kolektywu, czyli intensywne promowanie na terenie Polski inteligentnej elektroniki, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów. Dotychczas w ramach Music Of The Future zaprezentowali się jedni z najbardziej interesujących brytyjskich producentów ostatnich lat: Kowton (Idle Hands), Bok Bok (Night Slugs), L-Vis 1990 (Night Slugs) oraz George FitzGerald (Man Make Music). W październiku czas na nieco dalszą muzyczną wycieczkę, tym razem prosto ze Stanów zawitają na warszawską scenę Nguzunguzu.

Nguzunguzu

NGUZUNGUZU (Mad Decent / Dutty Artz / L.A.)

Możliwe, że nawet nie wiedząc o tym znacie dokonania tego amerykańskiego duetu. Dlaczego? Ponieważ to oni odpowiadali za mixowanie mixtape’u wydanego pod koniec 2010 roku przez M.I.A. a połowa składu (Asma Maroof) jest też koncertowym DJem tej raperki ze Sri Lanki. Dwójka ta tworzy jedyną w swoim rodzaju mieszanką Uk Funky, zarażonego housem i ze szczyptą jednego z ich ulubionych garunków R’n’B. Niedawno wyszło ich pierwsze europejskie wydawnictwo w nowym labelu Kingdoma, który został stworzony specjalnie dla nich przez wytwórnię matke: Night Slugs.

https://www.facebook.com/pages/NGUZUNGUZU/353887257279
http://soundcloud.com/nguzunguzu

Zeppy Zep

ZEPPY ZEP (Top Billin / Concrete Cut)

21-letni DJ i producent z Krakowa, obok Supra1 i The Phantom jedna z czołowych postaci ruchu PL Funky. Powoli acz konsekwentnie wydeptuje sobie ścieżki do tytułu jednego z najciekawszych polskich towarów eksportowych w muzyce basowej. Chociaż produkcją muzyki zajął się dużo wcześniej, po raz pierwszy wyraźnie dał o sobie znać kawałkiem ‘Sierra’, który w ramach składanki PL Funky ukazał się nakładem fińskiego Top Billin. Ceniony za efektowne remiksy dla takich artystów jak French Fries, Tom Encore czy The Phantom. Wkrótce za sprawą wytwórni Fortified Audio ukaże się jego debiutanckie EP, które zdążyło zdobyć już uznanie m.in. Sindena czy xxxy.

http://facebook.com/zep.zeppy
SR Mix: http://sonicrouter.com/2011/03/sr-mix-74-zeppy-zep-fortified-audio

14 października 2011

1500 m2 do wynajęcia
Solec, Warszawa 

wstęp: 10/15

zagrają:
NGUZUNGUZU
Zeppy Zep
MustNotSleep