Star Eyes @ INQ

Jakieś 4 lata temu odbyła się nasza pierwsza impreza w INQ, przez ten czas przewinęliście się z nami przez miliony stylów, poszukując tego co w elektronice najlepsze i najświeższe, zagrało masę gwiazd tak z Polski jak i z zagranicy. Żeby uczcić 4 lata wspólnych melanży mamy dla was gościa specjalnego. Na naszych urodzinach zagości sama królowa bass’u – prosto z Nowego Yorku reprezentując Trouble & Bass zagra Star Eyes. Jako support utalentowany krakowski DJ Zeppy Zep i nasz lokalny wyjadacz None.

MoM 4 B-day @ INQ

zagrają:

Main Stage:
Star Eyes /Trouble&Bass/NYC/
Zeppy Zep /PL Funky/Krk
None /Elektronik Zoo/Neuropunks/
hakuryba /MoM/
razor_radish /MoM/

Star Eyes

Star Eyes – pierwsza dama brooklynskiego bass’u. Razem z Drop The Lime’em założyła Trouble & Bass Crew w 2006 roku. jej rozpoznawalny styl jest wypełniony surowym, brudnym, undergroundowym bassem. Gra wszystko od grime przez getto house, Miami bass , aż po rozrywający głośniki dubstep, z dużą ilością wpływów jej pierwszej muzycznej miłości: old-skoolowego UK hardcore. W latach 90tych jako jedna z niewielu kobiet grających drum & bass w USA, była członkiem BASS Crew, Eklektic oraz duetu DJ Syrop Girls. Królowa brooklynskiego bass’u grała na całym świecie, od RPA po słynny Fabric w Londynie, od rave’ów w Los Angeles po imprezy d’n’b w Rio de Janeiro. Dodatkowo, jest redaktorką znanego magazynu o muzyce elektronicznej XLR8R. Obecnie wydaje na labelu Trouble & Bass (Disappear EP i „Cry Baby”), a także remiksuje i udziela się wokalnie w produkcjach takich artystów jak: John B, Michna, Hanuman, Passions , Bird Peterson.

http://www.myspace.com/djstareyes
http://www.troubleandbass.com/

Zeppy Zep – 21-letni DJ i producent z Krakowa. Jedna z czołowych postaci sceny Polish Funky, obok Supra1 i The Phantom. Swoją obecność na scenie producenckiej zaznaczył utworem Quality, ale zdecydowanie większego rozgłosu przysporzył mu mroczny, dynamiczny utwór Sierra, który znalazł się na składance PL Funky wydanej nakładem wytwórni Top Billin. W 2010, krążące w nieoficjalnym obiegu Menace i Rebis znalazły się w miksie xxxy’ia dla FACT Magazine, oraz na liście Sindena. Miał okazję występować na jednej scenie z takimi artystami jak: Joker, Heavy Feet, Mosca i – ostatnio – Simian Mobile Disco.

http://www.myspace.com/zeppyzep
http://zeppyzep.bandcamp.com/
http://soundcloud.com/zeppyzep

None – Na scenie debiutował w wieku 16tu lat, grając w gliwickich HC/Punk’owych zespołach Against All Odds i ConfrontAction. Płyty miksuje już 11lat.
Na początku występując pod sztandarem Minimalnej Prawdy i później Neotroniki grał głównie techno i electro z odrobiną idm w tle. W międzyczasie zafascynowany dźwiękami drum and bass założył nieistniejący już kolektyw Jungletroll, który odrodził się później pod nową nazwą – Neuropunks, działając po dziś dzień. W chwili obecnej razem z Chine i JDvideo współtworzy także kolektyw Elektronik Zoo. Gra to co lubi i sprawia mu radochę, czyli techno, minimal, dnb, electro i dubstep. Był rezydentem nieistniejącego już Elektro Klubu w Katowicach. Nie liczy imprez na których zagrał, ale uzbierało by się kilka setek. Grał w Polsce i za granicami naszego kraju m.in. przed: Kero, Apparat, Mark Hawkins, Kemal, Corrupt Souls, Phace, BSE.

http://www.myspace.com/elektronikzoopl
http://www.myspace.com/neuropunks

INQ Klub
ul. dworcowa 2, Katowice
wstep: 10/15 PLN przed/po 22
start: 22:00 stop: 06:00