Wygraj pojedynczą wejściówkę na After Tauron Nowa Muzyka!

Wygraj pojedynczą wejściówkę na After Tauron Nowa Muzyka!

Już po raz kolejny mamy wielką przyjemność zaproszenia Was do Katowic na wyjątkowy wieczór z muzyką elektroniczną! Bowiem już w sobotę 30. Listopada w ramach After Party Tauron Nowa Muzyka 2013 ponownie w Katowicach wystąpi niemiecka grupa tworząca pod szyldem legendarnej kolońskiej wytwórni Kompakt. Mowa tu o ducie Georga Conrada i Mariusa Bubata kryjącym się pod dosyć mylącą dla polskich słuchaczy nazwą: COMA.

Czy w sierpniu będąc obecnym lub nie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka umknął Tobie występ duetu Coma? Jeśli tak to andrzejkowa noc w katowickim Jazz Clubie Hipnoza jest najlepszą szansą do wypełnienia tej luki! Możesz wygrać darmową wejściówkę pod warunkiem, że najszybciej w komentarzu pod postem na naszym facebooku odpowiesz na pytanie:

Jak nazywa się artysta, który zagrał na koncercie zamknięcia festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2012?

W przeciągu 6- letniej działalności Coma stopniowo budowała swój autorytet. Wydając kolejne udane single i EPki oraz występując na popularnych festiwalach począwszy od rodzinnej Kolonii zyskali sporą ilość fanów prezentując niebanalne połączenie minimalu wraz z elementami trip-hopu czy nawet synth popu. W kwietniu tego roku miała premierę ich pierwsza płyta długogrająca „In Technicolour”, dzięki której zespół zyskał jeszcze większą popularność- także w Polsce.

Bilety można nabyć w Jazz Clubie Hipnoza, oraz na: biletin.pl, ticketportal.pl i ticketpro.pl.
Jazz Club Hipnoza | Katowice | Plac Sejmu Śląskiego 2

Bilety:
30 pln (przedsprzedaż)
35 pln (w dniu koncertu)
Więcej informacji na:
www.festiwalnowamuzyka.pl

COma tauron nowa muzyka