Terekke @ DOM / Cafe Kulturalna

Terekke @ DOM / Cafe Kulturalna

Terekke plakat Łódź

 

***

Terekke to wywodzący się z Brooklynu producent, który pod owym aliasem wyprodukował zaledwie dwa wydawnictwa. Debiutując w  2011 roku w należącej do Rona Morelli wytwórni L.I.E.S. z Nowego Jorku z miejsca okrzyknięty został jednym z najciekawszych postaci nowego nurtu muzyki house w USA. Drugi materiał zatytułowany YYYYYYYYYY, który ukazał się w tym roku tylko zwiększył już nie mały hajp, który otacza nie tylko oficynę Long Island Electrical Systems ale tez samego Terekke. Potwierdzeniem tych słów niech będą liczby oraz statystyki. Wystarczy spojrzeć na wywindowane ceny poszczególnych wydawnictw w katalogu L.I.E.S. na discogsie lub śledzić co roczne podsumowania w najważniejszych portalach piszących o muzyce elektronicznej.

Biało głowy producent w swoich występach na żywo wykorzystuje między innymi tak popularny ostatnimi czasy syntezator Elektron Analog Four. Wiadomo również, że już za kilka dni wystąpi w dwóch miastach w Polsce. 26 grudnia zagra w łódzkim klubie DOM znajdującym się na terenie OFF Piotrkowska. Dzień później natomiast wystąpi w Cafe Kulturalna w Warszawie. Cieszymy się niezmiernie, że będziemy mieli okazje gościć tak niekonwencjonalną i ciekawą postać u siebie.

KONKURS

Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do rozdania mamy dwie wejściówki na to wydarzenie – po jednej na miasto.

Aby wygrać wystarczy polubić tekst o wydarzeniu na naszym FB oraz napisać poniżej pod jakimi aliasami ukrywał się wcześniej tworząc w nieco innych klimatach.

 

Good Luck!