Synergia

Wczytuję mapę...

Adres
pl. Solny 16
Wrocław
Poland


Kończymy z importem wewnętrznym i gospodarką niedoborów. W kwietniu otwieramy mamy nadzieję nowy rozdział Imported Go(o)ds Polska za sprawą kontrabandy prosto z Kopenhagi, która choć na zimnej północy, to przez wielu uważana jest za Europejską stolicę tropicalnych bitów.  Dzieje się tak za sprawą działalności m.in. Urban World Records, bohaterów pierwszej naszej blogowej prezentacji (check: http://theimportedgoods.com/?p=537). Dlatego tym większą mamy przyjemność przemycić do Wrocławia na jedyny w Polsce Dj-sko-perkusyjny tropikalny show współzałożyciela wytwórni – Thykiera.  Ponadto pocić się w słońcach gramofonów będzie jak zwykle niezmordowany Teskko a przystawki zaserwuje Rat, czyli gospodarze cyklu. Impreza jest współorganizowana przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu.
THYKIER
Didżej, producent i perkusista, który za centrum swoich zainteresowań muzycznych obrał Brazylię. To głównie stamtąd czerpie inspirację do swoich setów. Współzałożyciel Urban World Records, odpowiedzialny za liczne remiksy i kompilacje, a także grafikę. Thykier współpracuje także jako perskusista z Junkyard Productions oraz Copia Doble Systema. W przeróżnych konfiguracjach występował zarówno w małych klubach w całej Europie, jak i na największych festiwalach jak Roskilde Festival (Dania), RAW (Dania), Fusion (Niemcy) i Télérama Dub Festival (Francja). Obecnie wspólnie z Mikaelem Palnerem pracuje nad “Seleccion Piranha”, nową kompilacją inspirowanej etnicznie południowoamerykańskiej muzyki klubowej. We Wrocławiu możemy się spodziewać premiery kilku utworów z nadchodzącej debiutanckiej EP-ki, która powinna ukazać się latem.
 www.soundcloud.com/thykier
www.thykier.com
www.facebook.com/anders.thykier
TESKKO
DJ, promotor i producent z Wrocławia. Współtwórca niedzielnego cyklu plenerowego Rap Szalet, kontynuacji klubowej Back in the Days w klubie Puzzle oraz Imported Go(o)ds – bloga i eventów poświęconych globalnym brzmieniom basowym. Scenę i gramofony dzielił m.in. z Jonem Kennedy’m, Kraak and Smaak, Seijim, Moską, Featurecastem, Basement Freaks, Sunsetsoul Crew, Kool Hertzem oraz polskimi didżejami i producentami – Falconem, Mentalcutem, Danielem Drumzem, Ojcem Karolem, Simkiem, Intreau, Teielte, ekipą Tru:Funk i wieloma innymi. Grał z powodzeniem na kilkuset imprezach w całej Polsce m.in. w Gdyni (Desdemona), Krakowie (Ministerstwo), Lublinie (Cream), Łodzi (Bagdad Cafe), Poznaniu (Cafe Mięsna, Opcja), Sopocie (Czekolada, Papryka, Versalka), Szczecinie (City Hall), Warszawie (Huśtawka, Obiekt Znaleziony), Wrocławiu (m.in. Kamfora, Plan B, Puzzle, Salvador, Vis A Vis), Zielonej Górze (Straszny Dwór).
www.soundcloud.com/teskko
www.theimportedgoods.com

Nadchodzące imprezy

  • Brak imprez