A Made Up Sound znów robi techno

A Made Up Sound znów robi techno

Pochodzący z Holandii a mieszkający w Berlinie Dave Huismans znany jako 2562 / A Made Up Sound powraca z nową 12″. Producent działający głównie pod wyżej wymienionymi aliasami wyda niebawem kolejny materiał. Jak wiadomo projekt A Made Up Sound nastawiony jest stricte na brzmienia osadzone klimatycznie wokół techno. Po ostatniej 12″ „Ahead / Endgame” wydanej własnym sumptem, przyszła pora na kolejny etap.

Pamiętamy bardzo dobrze przyjęte zeszłoroczne „Archive II” z serii Clone oraz „Malfunctions” dla 50 Weapons. Oba te wydawnictwa nie były z pewnością kluczowe dla dorobku Holendra ale na pewno umocniły jego pozycję, mimo że na scenie obecny jest już od dobrych kilku lat.

Nowe wydawnictwo „After Hours / What Preset” ukaże się już 1 października nakładem techno labelu należącego do samego zainteresowanego. Będzie to dziewiąte wydawnictwo w katalogu tej oficyny.

Tym, którzy już zacierają ręce z niecierpliwości proponujemy wrócić do świetnego mixu dla Fabric od Pearson Sounda. A dlaczego? A dlatego, że całość złożona jest tylko i wyłącznie z utworów A Made UP Sound / 2562. Warto!

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/tracks/102410472″ params=”” width=” 100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Poniżej odsłuchy oraz okładka.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/10183205″ params=”” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]