Przybij piątkę Ideal Audio

Przybij piątkę Ideal Audio

Kompilacje muzyczne powodują często mieszane uczucia. Gdy mamy przed sobą „The best of…” czujemy niedosyt powiewu świeżości związanego z nowymi kawałkami. Jednakże, gdy przesłuchujemy zupełnie nowy materiał, górę bierze nostalgia za starymi, dobrymi utworami danego wykonawcy.

Wygląda na to, że wytwórnia Ideal Audio założona przez wielkich miłośników mrocznych zakątków techno: Olivera Huntemanna oraz Jan Langera znalazła złoty środek.
28 listopada zostanie wydany dwupłytowy zbiór muzycznych dokonań talentów wytwórni z Hamburga z okazji pięciu lat działalności. Pierwsza płyta nazwana „Future” zawiera niemixowane 12 exlusive’ów m.in. Dubspeeki, Avatism czy André Wintera. Na drugim krążku „Past” pojawiły się klasyki wydane przez Ideal Audio. Wśród utworów z przeszłości znalazły się bardzo udane kolaboracje Huntemanna z Dubfire, Extrawelt z „Never Ever Disco Tricks” czy „Blackmail” André Wintera, który odpowiada za mix tracków z drugiej części wydawnictwa.

W związku z wydaniem materiału „5ünf-Five Years Ideal Audio” przygotowywana jest światowa trasa, która z pewnością zahaczy o Hamburg, Lyon oraz Sao Paulo. Życzylibyśmy sobie także Warszawy, Poznania, Krakowa. Podobno marzenia się spełniają 🙂