Italo techno autoportret własny

Italo techno autoportret własny

3 lata po wydaniu pierwszego albumu Save my soul neapolitański król techno Joseph Capriati powraca z kolejnym long play’em Self Portrait.

Włoski producent rozpoczął swą przygodę z muzyką w 1998 roku grając hip hop oraz house, jednak po jakimś czasie zagłębił się w nieco mroczniejsze klimaty. Jego pierwsze produkcje wydała wytwórnia Globox, następnie Plus 8, CLR oraz Drumcode, pod skrzydłami której 25 listopada zostanie wydany Self Portrait.

Capriati znany jest z pełnych pasji i różnorodności setów, podczas których nawiązuje bardzo dobry kontakt z publicznością. Afterparty w mrocznych podziemiach? Festiwal Monegros Festival odbywający się na pustyni? Czterogodzinny set b2b z Adamem Bayerem, założycielem Drumcode podczas imprezy wytwórni w Berghain? Rezydenckie występy podczas „Music On” na Ibizie? Joseph nie wartościuje eventów – zawsze możecie liczyć na pełne profesjonalizmu i przekonania granie. Mało tego, marzeniem artysty są występy każdego dnia! Utwory z nowego LP są zatem doskonale przetestowane na wymagającej i zróżnicowanej publiczności. Kilka z tych produkcji zostało już wydanych jako single poprzedzające album.

Poniżej próbka możliwości techno-entuzjasty.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/6429344″ width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Tracklista Self Portrait:

01. Electrolytic
02. Easy Come Easy Go
03. Always And Forever
04. Deep Thoughts
05. This Then That
06. Partenopeo
07. Awake
08. Basic Elements
09. Naked
10. Fratello
11. Self Portrait