Livity Sound z debiutanckim albumem !

Livity Sound z debiutanckim albumem !

Livity-Sound
Livity Sound to label uformowany w 2010 roku przez trójkę Brystolczyków: Kowtona, Peverelista oraz Asusu. Wytwórnia od 2011 skupiała się na limitowanych, ręcznie stemplowanych white labelach eksplorując w swoim katalogu brzmienia oscylujące wokół tego, co tak bardzo wyspiarskie a mianowicie techno, bass, drum and bass oraz jungle. Przez dwa lata doczekaliśmy się sześciu wydawnictw sygnowanych logo Livity Sound.

Otwierającym katalog materiałem była 12” 'Beneath Radar’ autorstwa Pev / Kowton.

Po drodze pojawiły się solowe 12” od Kowtona, Peverelist aka Pev oraz Asusu. Ten rok przyniósł nam bardzo dobrze przyjętą 12” od Pev’a 'Aztec Chant’ oraz dwu stronicowy materiał od Asusu.

W tym roku miało miejsce również dwunastocalowe wydawnictwo od Pev’a oraz Kowtona dla Hessle Audio. Dwie połamane kompozycje zatytułowane kolejno Raw Code oraz Junked również zostały wysoko ocenione przez różnego rodzaju zagraniczne portale. Od roku również trio z Bristolu grywa pod banderą Livity Sound Live przemierzając rozmaite zakątki naszego kontynentu.

Pod koniec tego roku ma ukazać się dwu płytowy album / kompilacja, na który złożą się dotychczasowe wydawnictwa plus cztery zupełnie nowe kompozycje.

Będą to kolejno dwa utwory, pod którymi podpiszą się Pev wraz z Kowtonem i dwa od Pev / Asusu.

Nowe wydawnictwo ma ukazać się 21 Października tego roku w formie cyfrowej oraz na CD z okładką stworzoną przez Alexa Digarda z Tape Echo.

My jako zagorzali fani nie tylko samej muzyki wywodzącej się z Bristolu ale również samego miasta i jego klimatu czekamy! W międzyczasie możecie zadowolić się ostatnią audycją Hessle Audio dla radia Rinse, w której chłopcy z Livity Sound zagrali mix.

 

Tracklista nadchodzącego materiału:

CD1

01. Pev & Kowton – Beneath Radar (Kowton version)
02. Pev & Kowton – Raw Code
03. Kowton – More Games
04. Pev – Aztec Chant
05. Pev & Asusu – Remnants
06. Asusu – Sister
07. Pev – Erosions
08. Asusu – Rendering
09. Pev – Livity

CD2
01. Pev & Asusu – Surge
02. Kowton – Jam01
03. Pev & Kowton – Vapours
04. Asusu – Velez
05. Pev & Kowton – Junked
06. Pev – Saltwater
07. Pev & Kowton – End Point
08. Asusu – Too Much Time Has Passed
09. Pev & Kowton – Beneath Radar (Pev version)