The Phantom & Jonkpa @ Das Lokal

Jako że na Night Scope nie chcemy ograniczać się wyłącznie do promowania beatów 4 na 4, tym razem zapraszamy was imprezę w rytmie uk funky, uk house. Bardzo cieszymy się gdy polscy artyści przebijają się do świadomości zagranicznej publiczności. Jeszcze bardziej lubimy, gdy zdobywają uznanie wśród fanów i twórców danego gatunku. Trzeba przyznać, że możemy pochwalić się całkiem spora ilością wyśmienitych producentów, szczególnie jeśli chodzi o brzmienia zrodzone na wyspach. Na kolejnej imprezie magazynu Night Scope nie zabraknie uk funkowych nowości i klasyków garage’u. O selekcję zatroszczą się specjaliści w branży: The Phantom oraz Jonkpa.

Phantom & Jonkpa @ Das Lokal

THE PHANTOM [Top Billin / Senseless]
The Phantom to producencki projekt Bartosza Kruczyńskiego, czerpiący inspiracje z brzmień UK funky, afrykańskiej muzyki klubowej oraz klasyków techno. Reprezentuje nowa fale polskich producentów określaną często mianem PL Funky. Debiutanckie nagranie ‘Cambodia’ (Top Billin, maj 2010) pojawiło się zarówno na falach BBC Radio 1 czy Kiss FM, jak i w setach Ikoniki, Bok Bok’a, Brodinskiego. 2010 to również remiksy dla krakowskiego Supra1 (czerwiec 2010, Trouble & Bass, dostępny również na 12”) oraz Jacka Dixona (belgijskie Silverback), wspierany przez m.in Sindena czy Martelo.

Wczesny grudzień 2010 – dla brytyjskiego Senseless Records ukazuje się EP-ka (z remiksami Brenmara, Hackmana, Zeppy Zepa), która zyskała pozytywne opinie od Braidena, Kingdoma, Canblastera, Optimum oraz magazynu The Fader. Oprócz autorskich wydawnictw nagrywał podcasty dla URB, Trouble & Bass, Discobelle, Sonic Router i Trash Menagerie. Grywa na imprezach i festiwalach w Polsce i za granicą, wraz z artystami takimi jak Ikonika, Egyptrixx, Oneman, Sbtrkt, Redinho, French Fries

http://soundcloud.com/the-phantom
http://senselessrecords.co.uk/#447
http://www.residentadvisor.net/dj/thephantom

JONKPA [ JuNouMi ]
To najbardziej house’owy członek kolektywu JuNouMi. Zawsze skory do figli i zabaw za konsoletą. Miłośnik przyśpieszonych wokali i garażowych bitów. Właściciel wytwórni Koh-I-Noor Records, która to wypuściła m.in. wspinający się na listy przebojów, debiutancki singiel Eltrona Johna. Zwycięzca konkursu na remix „Might Like You BetterAmandy Blank.

Miał okazję rozkręcać biby w towarzystwie takich didżejów i kolektywów jak m.in. Niewinnymi Czarodziejami, Eltron John, WWW, Reck, Lex & Sorbee, Tomie Nevada aka Amee, Beat Bandith Crew, Mentalcut, G-Sound, Sonarsson, Club Collab, Grupa Biznes.

Człowiek pozytyw, grający sety na cztery odnóża!

http://www.kohinoorrecords.com
http://www.soundcloud.com/jonkpa
http://www.soundcloud.com/kohinoorrecords

27 maja 2011

zagrają:

The Phantom
Jonkpa
Wayout
TrolleyBuzz

Das Lokal

ul. Odrzańska 6a
Wrocław