Think – Private Universe EP

Debiutanckie wydawnictwo „Private Universe Ep” ukaże się 7 lutego. Na krążku znajdą się kompozycje Thinka, a remiks jednej z nich – z gościnnym udziałem Noviki – zrobił brytyjski producent Jack Sparrow. Materiał zostanie wydany na winylu oraz w wersji cyfrowej, na której znajdą się dwa dodatkowe utwory. Dystrybucją płyty winylowej na terenie Polski zajmie się www.mash-up.pl a wersji cyfrowej www.skylark.com.pl

NEW MOON RECORDINGS 001

NEW MOON RECORDINGS – to polski niezależny label skupiający się na muzyce elektronicznej z pogranicza gatunków takich jak dubstep, idm, dubtechno, dub czy drum & bass. Głównym celem wytwórni jest promocja niebanalnej polskiej muzyki i jej twórców na scenie zagranicznej a także propagowanie nowych nurtów na polskim rynku. Płyty będą ukazywać się na winylu, cd oraz w wersji cyfrowej. W nadchodzącym roku planujemy wydanie singli artystów takich jak Hatti Vatti, Indigo, Reza, Milah, czy Q600 z remiksami znanych brytyjskich producentów oraz autorski album Hatti Vatti.
http://www.facebook.com/New.Moon.Recordings

Logo NEW MOON RECORDINGS

THINK – producent i dj zamieszkujący na co dzień przedmieścia Warszawy. Na scenie polskiej muzyki elektronicznej zaistniał stosunkowo niedawno bo ponad 2 lata temu. Początkowo działając w kolektywie FusionArt robił i grał muzykę typowo experymentalną – na pograniczu IDM i ambientu. Od początku 2010 roku Think działa solowo na dobre utożsamiając się z deepowym, technicznym brzmieniem dubstepu. Na koncie ma już kilka dosyć ciekawych wydawnictw  a wiele dopiero będzie się ukazywało. Współpracuje z artystami takimi jak Pablo Bolivar, Novika, Hoax czy Jack Sparrow.
www.myspace.com/thinkfusionart

Think

JACK SPARROW – to pochodzący z Leeds (UK) producent dubstepu, którego utwory jak dotąd ukazały się dla Tectonic, Senseless, Contagious oraz Earwax. Jego eklektyczne produkcje, czerpiące inspiracje z gatunków dub, techno, garage, hip hop i drum’n’bass zapewniły mu reputację bardzo utalentowanego, różnorodnego, postępowego i dynamicznego producenta. Bardzo respektowany na scenie dubstepowej, Jack grał po obu stronach Atlantyku i w całej Europie. Jest także rezydentem festiwalu Outlook w Chorwacji. Jego remix utworu Pinch feat. Yolanda 'Get Up’ został uznany przez Mixmag za dubstepowy numer miesiąca, co zaowocowało zaproszeniem do audycji Mary Ann Hobbs w BBC Radio1. W grudniu 2010 roku Jack wydał swój debiutancki album ’Circadian’ dla Tectonic Records. Odkrywa na nim zupełnie nowe brzmienia i style, wprowadzając do swojej muzyki elementy ragga-techno, deep house oraz ambient jungle.
www.myspace.com/sparradubz

Latest tracks by New Moon Recordings