Twardowski – A Soundtrack to Growing Up

Twardowski – A Soundtrack to Growing Up

Twardowski "A Soundtrack to Growing Up"

Kilka dni temu miała swoją premierę kolejna płyta wydana przez U Know Me Records – solowy debiut Tomka Twardowskiego.

Płyta nosi tytuł „A Soundtrack To Growing Up” i jest wynikiem kilkunastu lat zabawy w muzykę. Wcześniej Tomasz Twardowski był współproducentem muzyki dla duetu Grammatik a także współautorem płyty „Człowiek Który Chciał Ukraść Alfabet” Eldo. Nadchodząca EPka to efekt 'dorastania’ muzycznego, fascynacji elektroniką muzyczną i kolekcjonowania syntezatorów. Gatunkowo, płyta nawiązuje do hip-hopu, nu-disco i boogie. Nad brzmieniem całości materiału czuwał Mikołaj Bugajak, znany szerszej publiczności jako Noon.

„A Soundtrack To Growing Up” został wydany na 12″ winylu, istotnym elementem wydawnictwa jest okładka zaprojektowana przez Edgara Bąka, laureata niezliczonej ilości nagród KTR i innych. Zdjęcia do okładki wykonał Jacek Kołodziejski, a brodę przygotowała Agnieszka Hodowana.

Płyta ukazała się, jak zwykle, w limitowanym nakładzie – 300 sztuk.
I już można powiedzieć, że stała się bestesellerem w polskich sklepach z winylami.

Twardowski „A Soundtrack To Growing Up” EP [UKM 017] to 7 utworów, które znalazły się na winylu oraz dwa bonusowe utwory dostępne wyłącznie digitalowo na naszym bandcampie. Jedynym gościem na płycie jest Piotr Pacak, którego można usłyszeć w utworze „Mr. Slow”

Materiał możecie zakupić w wersji mp3 na bandcamp.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/tracks/59329984″ iframe=”true” /]