After Party po Audioriver Music Conference

After Party po Audioriver Music Conference

  • 13 kwietnia 2013

Data:
13 Kwiecień 2013
start 22:00
Cena: 15/20/22 pln
Facebook Event

Miejsce:
Times Event Center
Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Poland

Zagrają:
An On Bast, Diana D'Rouze, Joana, Lottie, Senthia

After Party po III KMA

Po całym dniu spotkań i wykładów podczas III Konferencji Muzycznej Audioriver, przenosimy się do wyjątkowej przestrzeni Times Event Center na imprezę, na której wystąpią bohaterki debaty o kondycji kobiet w świecie muzyki elektronicznej. Headlinerką wydarzenia będzie brytyjska gwiazda muzyki house – Lottie!

Grać zaczęła w wieku 17 lat, w 1993 roku wystartowała jej rezydentura w słynnym londyńskim klubie Turnmills, a niedługo potem była regularną zmienniczką Pete’a Tonga w BBC Radio 1. Była jedną z najbardziej znanych DJ-ek na świecie, by nagle, w połowie ubiegłej dekady zapaść się pod ziemię. Dlaczego? Ponieważ postanowiła urodzić i wychować dziecko. Od kilku lat wraca na szczyt, a licznymi setami i występami udowadnia, że urlop macierzyński nie pozbawił jej świetnej formy.

Wspierać ją będą znane reprezentantki polskiej sceny: An On Bast – jedna z najlepszych polskich producentek i performerek, Diana D’Rouze – DJ-ka występująca już od 1997 roku, Joana – członkini poznańskiego kolektywu City Inside Art oraz Senthia, czyli artystka działająca aktywnie na południu Polski.