Marek Hemmann

Marek Hemmann

Data:
20 Kwiecień 2013
start 22:00
Cena: 30/40 pln
Facebook Event

Miejsce:
Jerozolima
Warszawa
Al. Jerozolimskie 57
Poland

Zagrają:
Ayako Mori, Chupax, Juniore, Marek Hemmann, RSP, The Same, Tika Milano

Marek Hemmann

Wszystko zaczęło się na początku lat 90-tych z gitarą. Próbniki i syntezatory ukazały nowe możliwości, świat akustyczny stał się bogatszy o nowe zabawy z dźwiękiem. Syntezatory pozwoliły na tworzenie tego, czego ludzkie ucho nigdy wcześniej nie doświadczyło. Muzyka techno z późnych lat 90 stała się pasją i towarzyszem Marka, odnalazł głębokie i wspaniałe połączenia z ludźmi, nowe rytmy, światła i dźwięki.

Na początku tworzył muzykę dla siebie i swoich kumpli. To ośmieliło go, aby w końcu zacząć grać muzykę na żywo. Od tamtego czasu doskonalił swoje zbiory, z których wyrosły charakterystyczne dźwięki Hemmanna ; dźwięki przy minimum techniki, z wykorzystaniem szeroko pojętej różnorodności hałasu i wrażliwości na odbiór.

Głęboki bas, odpowiednie partie wokalne, cykacze i perkusje prowadzą do powstania funky minimal techno z dużą ilością miejsca dla odbiorcy.

Od 2005 Marek mieszka i nagrywa w Jena. Tam powstała niezliczona ilość remiksów i singli. Nakładem wytwórni Freunde Am Tanzen, wydał jesienią 2009 debiutancki album “In Between”, który otworzył mu drogę do światowej kariery.

Presale:
Bilety do nabycia w stałych punktach sprzedaży (Salony EMPIK, SATURN, MediaMarkt i inne punkty TICKETPRO w całej Polsce).

Sprzedaż internetowa:

Muno: http://www.muno.pl/imprezy/warszawa/marek-hemmann-jerozolimawarszawa-25153/

Ticketpro:http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1049350-marek-hemmann.html