Recognition Records pres. Argenis Brito

Recognition Records pres. Argenis Brito

Data:
4 Lipiec 2014
start 22:25
Cena: pln
Facebook Event

Miejsce:
Plac Zabaw
Warszawa
Myśliwiecka 9
Poland

Zagrają:
Argenis Brito, Jacek Sienkiewicz, Motyl

Już w piątek, 4 lipca br. będzie mieć miejsce kolejny epizod obchodów 15-lecia Recognition Records. To data szczególna – z jednej strony, święto narodowe Rwandy, z drugiej, okrągła, 960. rocznica wybuchu supernowej SN 1054… Równie wyjątkowa muzyka zabrzmi tego dnia na Placu Zabaw.

Gościem specjalnym wieczoru będzie czołowy śpiewający DJ Ameryki Południowej, ulubieniec publiczności, szara eminencja minimalowej sceny – Argenis Brito.

Argenis pochodzi z Wenezueli, ale po latach dzielonych pomiędzy Chile i USA od pewnego czasu mieszka w Berlinie. Najbardziej znany jest ze współpracy z projektem Senor Coconut – to właśnie Argenis wyśpiewywał hiszpańskie covery Kraftwerk, wtórując chrupiącym rytmom Uwe Schmidta, znanego również jako m.in. Atom TM, który niedawno gościł nasz kraj na zaproszenie Recognition Records. Nagrywał z Pierem Buccim, jako Mambotour, Ricardo Villalobosem, Fur Coatem, Tiefschwarzem czy Namito. Publikował w takich wydawnictwach, jak Cadenza, Crosstown Rebels, Get Physical czy Systematic, skutecznie aplikując element latynoskiego szaleństwa do sformalizowanego tech-house minionej dekady.

Czarujący i nieprzewidywalny, w pierwszy piątek lipca Argenis połączy siły z gospodarzem wieczoru – Jackiem Sienkiewiczem – oraz zawsze niezawodnym Motylem aka MO w jedynym w swoim rodzaju tropikalnym jam session.