3.Urodziny i Pożegnanie cyklu Music Of The Future: Pearson Sound

3.Urodziny i Pożegnanie cyklu Music Of The Future: Pearson Sound

Data:
22 sierpień 2014
start 22:00
Cena: free pln
Facebook Event

Miejsce:
Hocki Klocki
Warszawa
Bulwar Flotylii Wiślanej
Poland

Zagrają:
Fau&Deam, Mustnotsleep, Pearson Sound, The Phantom, Wants

Music Of The Future, to cykl, który ruszył w czerwcu 2011. W pierwotnym planie były trzy imprezy w lecie, projekt nabrał rozpędu i na przestrzeni 3 lat udało się zorganizować 36 wydarzeń z gwiazdami światowej muzyki elektronicznej. W ramach MOTF wystąpili m.in. Mount Kimbie, Joy Orbison, Boddika,  Blawan, Mosca, DJ Rashad (R.I.P), DJ Spinn czy Kassem Mosse. Po 37.imprezie z kolei przyjdzie pora się pożegnać. Jednak Music of the Future nie znika zupełnie. Po prostu będzie inne. Jakie? Dowiecie się w swoim czasie.

Organizatorzy żegnają MOTF, znane dotychczas z bookingiem, który wręcz idealnie reprezentuje fascynacje muzyczne autorów cyklu – po trzech latach przerwy do Warszawy przyjedzie Pearson Sound. Znany wcześniej jako Ramadanman swoją twórczością i nowoczesnym podejściem do muzyki dołożył sporo do inspiracji stworzenia idei cyklu i od początku był tzw. „bukingiem marzeń”. Fanom MOTF nie trzeba wyjaśniać dlaczego.

Minęło już 8 lat od kiedy po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć o Davidzie Kennedym – wtedy znanym jeszcze jako Ramadanman.  Rok później 19-letni chłopak razem z dwójką znajomych założył jedną z najważniejszych bassowych wytwórnii XXI wieku – Hessle Audio. Kennedy na przestrzeni następnych lat dał się poznać jako promotor świetnej muzyki i jeden z najbardziej unikatowych producentów tej generacji. Oprócz swojego debiutanckiego aliasu David zdobył uznanie, jako “legenda z Chicago” Maurice Donovan i oczywiście jako Pearson Sound. I to tej ostatniej ksywce jest najwierniejszy. Już pierwsza EPka jako PS w 2009 roku utwierdziła wszystkich fanów w przekonaniu, że ten zaledwie 20 letni muzyk jest kimś wyjątkowym. Przez kolejne pół dekady producent wydał takie hity jak Blanked, Untitled czy REM. Jest też autorem jednego z najciekawszych mixów spod znaku FabricLive, a jego występ na Nowej Muzyce w 2011 nadal jest dla nas jednym najlepszych dj setów jakie mieliśmy przyjemność oglądać. Teraz po 3-letniej przerwie Kennedy wraca do Warszawy, aby ponownie pokazać, jak szerokim spektrum muzycznych fascynacji operuje podczas swoich niezapomnianych występów. Tej nocy Hocki Klocki zostaną szczętnie wypełnione basowym brzmieniem i tanecznym szaleństwem.