U Know Me pres. Chloe Martini & Lance Flare + Buszkers & Groh

U Know Me pres. Chloe Martini & Lance Flare + Buszkers & Groh

Data:
25 październik 2013
start 22:00
Cena: TBA pln
Facebook Event

Miejsce:
Czarny Rynek
Warszawa
Solec 18
Poland

Zagrają:
Buszkers, Chloe Martini, Groh, Lance Flare

U Know Me Records, to polska niezależna wytwórnia muzyczna promująca ambitne rodzime projekty z pogranicza muzyki elektronicznej i hip-hopu. UKM pres. to comiesięczny cykl imprez na których Marcin „Groh” Grośkiewicz – założyciel wytwórni i manager Czarnego Rynku wraz z Buszkersem, prezentować będą nowe twarze i dźwięki wytwórni, oraz świeże muzyczne inspiracje zarówno z polskiej sceny jak i z zagranicy. Na pierwszej imprezie zagrają

Chloe Martini – 20 letnia polska producentka, która już na swoim koncie ma występ na Open’er Festival, a jej produkcje podbijają zaczynają podbijać również zagraniczne rynki -jej utwór grało między innymi BBC Radio 1Xtra. Do głównych inspiracji artystki można zaliczyć m.in. Bonobo, Jamiroquai czy Jamesa Blake’a.

Lance Flare – producent stojący za sukcesem zespołu XXANAXX, który jak burza wdarł się na polską scenę muzyki elektronicznej w 2013 roku. Michał jest autorem muzyki XXANAXXu, więc po jego solowym projekcie można spodziewać się muzyki na najwyższym poziomie.