BBQ with Superisk @ Klub Ośrodek

BBQ with Superisk

Ostatnia w tym roku edycja BBQ będzie zdecydowanie najbardziej tłumną z dotychczasowych. I chociaż mamy nadzieje, że publicznośc jak zwykle dopisze, to tak naprawdę na myśli mamy liczbę zaproszonych gości. Powód do świętowania jest z resztą niezwykle zacny – w listopadzie nasz braterski kolektyw Gangsteppaz obchodzić będzie swoje 2. urodziny. Z tej okazji, spotkamy się z nimi aż dwukrotnie: 19-ego listopada we Wrocławiu i 20-ego w Krakowie. Na tą wyjątkowo bliską nam okazję, postanowiliśmy zaprosić artystę któremu udało się rozgrzać serca całej naszej szóstki.

Superisk

Chociaż w powszechnej świadomości Superisk figuruje jako absolutny newcomer, ten walijski producent mieszkający od lat w Bristolu, na scenie muzycznego undergroundu działa już od dawna. Jego produkcje można usłyszeć na debiutanckim LP grime’owo/hip-hop’owej ekipy Central Spillz, znanej z kolaboracji z czołówką lokalnych producentów takich jak Guido, Joker, Gemmy czy Mensah.

Z plejadą gwiazd bristolskiego dubstepu łączy go również inny wspólny mianownik. W październiku tego roku, nakładem Punch Drunk Records ukazała się jego debiutancka EPka, a tytułowy „Find Your Way“ stał się jednym z najchętniej granych numerów na Wyspach. Charakterystyczna dramaturgia, przerysowane melodie i wibrujące basy, idealnie wpasowały się w realistyczny nurt legendarnej wytwórni Peverelista. W Bristolu znany jest też jako wieloletni rezydent najważniejszych imprez dubstepowych w okolicy, spodziewajmy się więc ,że jego set zabierze nas chociaż na chwilę, do ciemnych piwnic brytyjskich klubów.

Do tego już wyjątkowo licznego zestawu, dołączy jeszcze jeden nieobliczalny Krakus – PZG aka Depizgator. Spodziewać możecie się tylko tego, że będzie głośno!

19 listopada 2010
Ośrodek Klub

BBQ x AVANGARDANCE
with:

SUPERISK (Punch Drunk Records)
http://soundcloud.com/superisk

GANGSTEPPAZ (Kraków)
http://soundcloud.com/gangsteppaz

PZG (Kraków)
http://soundcloud.com/pzg

BBQ DJs
http://membersofthebbq.blogspot.com

START 22
10/15 PLN