HEAVY with KOFLER @ INQ

Zima trzyma ale my się nie dajemy i zapraszamy na kolejną, gorącą odsłonę HEAVY czyli kolaboracji MoM i dj’a None. Z pomocą przychodzi nam rezydent cyklu ŁĄŁĄŁĄ czyli wschodząca gwiazda tropików Kofler. Kto był z nami w styczniu wie na co można liczyć, kto nie był niech się przygotuje na ciężkie pi*rdolnięcie Juz 11 lutego w katowickim INQ bedzie głośno, bedzie tłusto, będzie HEAVY

Heavy with Kofler @ INQ (Katowice)

11.02.2011

INQ Klub

ul. dworcowa 2, Katowice
wstep: FREE
start: 22:00 stop: 05:00

zagrają:

Kofler /LimoInTheForest/łąłąłą/
None /Elektronic Zoo/Neuropunks/
hakuryba /MoM/
razor_radish /MoM/

KOFLER – Muzyka od zawsze była jego pasją. Z początku zajmujący się hiphopem, teraz otoczony przez brzmienia muzyki klubowej, zawsze stara się grać tak żeby nie było nudno. Jako DJ i producent miesza gatunki takie jak UK funky, Garage, Dubstep, Electro, Heavy Bass, Techhouse itp. Jego twórczość publikowana były na różnych blogach m in. Dja Mentalcuta oraz Sebola. Kawałki July i Hip Swing wyemitowane zostały również we wrocławskim radiu LUZ w audycji Dirty Makers, a jego remix kawałka Sun w radiu ROXY w Audycji Miastosfera u Noviki i Lexxusa . Wszystkie jego produkcje możecie sprawdzić na profilu myspace oraz na soundcloudzie, gdzie dodatkowo możecie ściągnąć je za darmo – linki poniżej:

http://limointheforest.blogspot.com/

None – Na scenie debiutował w wieku 16tu lat, grając w gliwickich HC/Punk’owych zespołach Against All Odds i ConfrontAction. Płyty miksuje już 11lat.
Na początku występując pod sztandarem Minimalnej Prawdy i później Neotroniki grał głównie techno i electro z odrobiną idm w tle. W międzyczasie zafascynowany dźwiękami drum and bass założył nieistniejący już kolektyw Jungletroll, który odrodził się później pod nową nazwą – Neuropunks, działając po dziś dzień.
W chwili obecnej razem z Chine i JDvideo współtworzy także kolektyw Elektronik Zoo. Gra to co lubi i sprawia mu radochę, czyli techno, minimal, dnb, electro i dubstep. Był rezydentem nieistniejącego już Elektro Klubu w Katowicach.
Nie liczy imprez na których zagrał, ale uzbierało by się kilka setek. Grał w Polsce i za granicami naszego kraju m.in. przed: Kero, Apparat, Kemal, Corrupt Souls, Phace, BSE, Jackmaster, Tomb Crew

http://www.facebook.com/elektronikzoo
http://www.neuropunks.com/

M.o.M (MiedzyOczymaMgnieniami) – to dwuosobowy kolektyw, w squadzie [razor_radish+hakufishin]. Od ponad czterech lat aktywnie działamy na slaskiej scenie. Organizujemy cykliczne imprezy w katowickim INQ, na ktore zapraszani sa goscie zarowno z kraju jak i z zagranicy.
Muzycznie M.o.M nie skupia sie scisle na jakims konkretnym nurcie muzycznym. Bardziej interesuje nas laczenie sprawdzonych parkietowych standardow z eksperymetalnym, swiezym i alternatywnym brzmieniem.
Ciezko jest jednoznacznie okreslic jaka muzyka grana jest na naszych imprezach i jacy artysci sa zapraszani – mozna sie spodziewac wszystkiego. Obecnie mocno zafascynowani szeroko pojetą scena post garage i post dubstep.

http://www.myspace.com/mommuzik