Jedyne Wyjście na wygnaniu…

Kolejna odsłona Mustnotsleep Stage. Pierwsza po wakacjach, które mimo, że pogodą nie rozpieszczały to jednak zdziesiątkowały warszawską publikę klubową. Okoliczności są dodatkowo wyjątkowe – musimy się przenieść z Jedynego Wyjścia, które znów jest nękane przez idiotyzmy systemu i wsteczne myślenie niektórych instytucji na Pradze.

Jednak nasz cykl nie umiera i pojawi się na nim mała niespodzianka, a jest nią gość z Pragi, ale tej czeskiej. dMIT.RY ma na koncie setki imprez w tym kilka w Polsce występował na jednej scenie z takimi artystami jak Drop The Lime (us), Sound Pellegrino Thermal Team (fr), SINDEN (uk), Toddla T (uk), Borgore, Chrispy (uk), HOSTAGE (uk), Bryan Cox (usa), DatA (fr), David Carreta (fr) czy Supra1.

Oprócz niego oczywiście pojawią się organizatorzy, którzy jak zwykle przygotują różnorodną mieszankę muzyczną, która ruszy was do tańca.

MustNotSleep with dMIT.RY

dMIT.RY
Wszystko zaczęło się w… Rosji. Urodził się chłopiec. Ale nie został tam zbyt długo i przeprowadził się do stolicy Czech, Pragi. Pewnego dnia odkrył drogę do house’owego undergroundu. Biegając od jednej techno imprezy do kolejnej, przyszedł czas na electroclash i po kilku latach to nowe brzmienie totalnie go pochłonęło. Po wielu pytaniach z różnych stron dotyczących jego wiedzy o muzyce i po kilku propozycjach występów, postanowił się sprawdzić. Rozpoczął współpracę z Prague Indie Night Heartbeats i wypromował ich aż stali się bardzo popularnym comiesięcznym electro-obłędem. Minęło już kilka lat odkąd zaczął pokazywać ludziom co jest najświeższe w klubowym świecie pełnym basu, starych melodii rave, rytmów Baltimore/Baile Funk, grime break’ów i cokolwiek jeszcze możecie sobie wyobrazić. Dzięki kombinacji mody, zabawy, tańca oraz umiejętności łączenia prawie każdego stylu muzycznego podczas swoich występów, możesz być pewien, że nie będzie nudno. Co więcej, nigdy nie będziesz pewny co usłyszysz na kolejnym gigu. Jest jak kameleon- podróżuje od jednej zatoki do kolejnej, aby znaleźć idealne połączenie dla oddania pełnych i barwnych odczuć podczas imprezy. Dlatego uwielbia długie sety. Granie imprez nie jest jedyną rzeczą jaką zajmuje się w Czechach. Bookowanie innych DJs i artystów występujących na żywo, jest jego kolejnym hobby i ma duży wkład w scenę klubową w Czechach. Oto dMIT.RY! Koleś, który nigdy nie sądził, że zostanie DJ’em.

3 września 2011

1500m2
ul. Solec 18
Warszawa
Start: 22:00 | Wjazd: 5/10

zagrają:

dIMT.RY
MustNotSleep