Loud & Clear #3 @ Das Lokal

Podobno „do trzech razy sztuka”, więc czas postawić kropkę nad „i” i domknąć klubowy sezon jak należy – ruszyć w ostatnie tango, przechylić wspólnie pożegnalny kielon, zabić rytualnego świniaka, zniszczyć Gwiazdę Śmierci, postawić krzyżyk na drogę i takie tam. Oczywiście nie znikamy forever and ever, ale fakt – w tym sezonie to ostatnie Loud & Clear w takiej formie, więc wypadałoby przeżyć to jeszcze raz, najlepiej – (nie)godnie, nietrzeźwo i przy akompaniamencie najlepszej muzyki – czyli tak jak lubimy najbardziej!

Loud & Clear #3

 

Artfruit
(Concret Cut / WWA)

Pochodzi z Kanady, a muzyczne szlify zdobywała grając na skrzypcach w post-rockowym zespole New Century Classics. Cierpiąc na niedostatek producentek i didżejek na scenie basowej, założyła bloga Herbeats, gdzie zbiera dokonania swoich koleżanek po fachu. Sama też produkuje – razem z E_nn’em tworzy duet Shoju (i także w tym duecie dowodzą labelem Concrete Cut) – a jej solowy numer „In the Wild” pozostaje najgorętszym basowym kawałkiem w kraju. Jako didżejka nie stroni od uk garage i dubstepu, nieobce są jej też techniczne okolice. Melodyjne i wysmakowane sety to rozpoznawalny znak stylu Artfruit.
http://soundcloud.com/artfruit
http://soundcloud.com/shoju

E_nn
(Concret Cut / WWA)

Razem z Artfruit twórca i CEO labelu Concrete Cut, producent i DJ. Rozsmakowany w garażujących dźwiękach i głębokich basach, wyrzuca z siebie jedne z najciekawszych produkcji w kraju. Jego numery hulają w brytyjskich radiostacjach („Flush” jest jednym z faworytów championa future-garage – Whistly), usłyszeć je można także w niezależnych rozgłośniach w Polsce. Z jego masteringowych umiejętności korzystają najlepsi polscy (i nie tylko) producenci, zawierzając mu swoje kawałki do ostatecznych szlifów. Razem z Artfruit tworzy duet Shoju, których epka „Static” zdobyła sobie spore uznanie w blogosferze.
http://soundcloud.com/e_nn
http://soundcloud.com/shoju

Phat Trakz
(Loud&Clear)

Dwójka dj’ów, dla których ostatnie trzy i pół roku stało pod znakiem trzęsienia najznamienitszymi wrocławskimi parkietami (Droga Do Mekki, Krakowska 180, Bezsenność, Das Lokal, MelinCafe, Maszroom), jak i grając na najbardziej undergroundowych rave’ach (m.in. 7kilometr Bassu). Gospodarze cyklu Loud & Clear – imprez, na których grają najciekawsi DJ’e i producenci z Polski (i nie tylko). Oprócz kręcenia płytami na gramofonach, Phat Trakz są związani z Akademickim Radiem Luz, a także stoją za portalem Lineout.pl, co sprawia, że zawsze trzymają ręce na muzycznym pulsie. Eklektyzm ich setów nie ma granic, bo jedynym wyznacznikiem jest świeżość – stąd usłyszeć możecie niemal wszystko, co sprawia, że densflor trzęsie się w posadach. Od brytyjskiego house’u, uk funky i dubstepu po minimal, acid techno, r’n’b i południowy hip-hop – na bibach Phat Trakz usłyszysz to, co najnowsze/najlepsze/najbardziej bujające.
http://mixcloud.com/phat_trakz

Ban
(Blacktriangle)

Blogerka i fotografka, autorka popularnego w pewnych kręgach tumblera Black Triangle i wtorkowej audycji w Radiu Luz, nadworna graficzka Loud & Clear i imprezowa bestia Wrocławia. Jako didżejka stara się wybierać melodyjne numery z szeroko pojętej muzyki basowej, z akcentem na garage i nowoczesne mutacje dubstepu. W swoich setach nie stroni też od house’u – zarówno tego nowoczesnego, jak i tego, który podpada pod oldschool. Czy wspominaliśmy już, że jest imprezową bestią?
http://blacktriangle.tumblr.com/
http://soundcloud.com/zajaczkowska

20 maja 2011

zagrają:

Artfruit
PhatTrakz
Ban

Wjazd: 5 pln
Start: 21.00

Linki:
SOUNDCLOUD
http://soundcloud.com/veryloudandclear

TUMBLR
http://veryloudandclear.tumblr.com/

FLICKR
http://www.flickr.com/photos/veryloudandclear