Nowa płyta Out of Tune

Out of Tune - Lights so Bright

We wtorek 09.11 odbędzie się premiera drugiej płyty Out of Tune p.t. „Lights so Bright„. Za produkcję i mastering nowego albumu odpowiedzialny jest Krystian Wołowski aka Goodboy Khris (Dick4Dick). Płyta została nagrana w gdańskim studio Dickie Dreams mieszczącym się w XVIII wiecznej karczmie. Znajdzie się na niej 12 utworów będących wynikiem kilkumiesięcznej pracy i zmian w samej grupie. „Lights so Bright” będzie zmianą stylistyczną i jakościową muzyki zespołu. Nowe kompozycje różnią się znacznie od debiutu z 2008 roku. Pierwszym tego przykładem jest singiel „Cash and Hearts„, który od poniedziałku, 25.10 jest do wysłuchania na profilu MySpace zespołu.

Out of Tune to obecnie kwintet. Do zespołu dołączył Kuba Dykiert, który gra na basie, a nowym perkusistą jest Kamil Kukla – doświadczony grą w wielu zespołach i swobodnie poruszający się w różnych stylistykach, świeżo upieczony absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy.

Zespół ma już za sobą pierwsze koncerty na których gra wyłącznie nowy materiał. Najbliższy event na którym zagrają to BANG! we Wrocławskim klubie Eter