Kolejna składanka Mad-Hop Records tuż tuż

Kolejna składanka Mad-Hop Records tuż tuż

Założenie na portalu last.fm grupy pod nazwą Mad-Hop miało z pewnością duży wpływ na popularność tejże oficyny.

Od tego czasu Mad-Hop Records bardzo szybko odnalazł swoje miejsce lekko w zaciszu, skąd wydawał w formie cyfrowej darmowe składanki. Na 13 Września zaplanowana jest premiera kolejnej serii. Będzie to o tyle przełomowe wydarzenie oraz nowy etap dla wytwórni, ponieważ po raz pierwszy będziemy świadkami fizycznej wersji wydawnictwa. Co więcej oprócz wersji na CD oraz winylowej na sklepowe półki trafią specjalne limitowane t-shirty z nadrukami przedstawiającymi okładkę Mad-Hopowej składanki.

Sam materiał będzie wypadkową różnorakich stylistyk (fani na pewno przyzwyczajeni są do takiej strategii). Składanka ta z pewnością trafi w szersze grono odbiorców, gdyż każdy znajdzie coś dla siebie. Od elektronicznych brzmień po rap.

Skład prezentuje się nad wyraz ciekawie. Poczynając od legendy sceny elektronicznej Daedelusa, który na warsztat wziął tym razem nieco inne brzmienie aniżeli to, do którego wcześniej byliśmy przyzwyczajeni. Mianowicie utwór oscyluje wokół heavy-juke, przeplatany zacinającymi się wokalizami od Snoop Dogg’a. Hmm… zobaczymy co z tego wyniknie.

Kolejna postać reprezentuje Australię. To producent o pseudonimie Ta-ku, będący na topie jeśli chodzi o scenę beatową obecnie. Na składance usłyszymy utwór 'Diamond Mouth’, wydany wcześniej w formie cyfrowej. Polecamy również zapoznać się z ciekawym klipem, który stworzony został na potrzeby utworu.

Kolejni gracze są może troche mniejszego kalibru ale napewno nie odstający od wyżej wymienionych Panów.

Będzie to między innymi pochodzący z Krakowa producent o ksywce Minoo, znany z pewnością nie tylko mieszkańcom Krakowa. Swoją cegiełkę dołoży również jeden z naszych faworytów, pochodzący z Moskwy Pixelord. W jego produkcjach doszukamy się 8 bitowych dźwięków, inspiracji hip hopem i wielu ciekawych muzycznych sztuczek.

Aby nie pominąć wszystkich wymienimy resztę: Mike G, Koloah, 813, H-sik, Thomas White.

Przypominamy również, że na bandcampowym profilu MHR ruszyła jakiś czas temu przedsprzedaż materiału.

Spieszcie się!

 Mad13 – Premiera 13 Września / Mad-Hop Records.

Poniżej tracklista oraz krótka zapowiedź tego, co znajdzie się na składance.

Tracklista:

01. Mike G – Sprung Broke
02. 813 – Pink Apple
03. Daedelus – Ain’t No Juke
04. Ta-ku – Diamond Mouth
05. Koloah – Bulldozer
06. Pixelord – That Girl
07. H-sik + J(ay).A.D – VisioS
08. Minoo – Dance After Death
09. Thomas White – Farewell

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/tracks/104415186″ width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]